BBV po 25 letech

Futsalisté Plzně udolali Třinec 4:1, dvěma góly se blýskl nejlepší střelec ligy Vnuk

Útočník futsalistů Plzně Tomáš Vnuk si dvěma góly v utkání proti Třinci upevnil pozici nejlepšího střelce soutěže. Ve čtrnácti zápasech nastřílel už 24 branek. Plzeň porazila Třinec 4:1.

Plzeňský futsalista Vnuk si v utkání proti Třinci udržel pozici nejlepšího střelce soutěže

Domácí Plzeň v modrých dresech nastoupila jako čtvrtý celek futsalové ligy proti poslednímu Třinci v roli jasného favorita. Hned ve čtvrté minutě se po přihrávce Buchty prosadil střelou k levé tyči Michal Štrajt.

Vzápětí poslal Plzeň do dvoubrankového vedení zakončením po zemi Michal Holý. Třinec sice ze standardky odpověděl snížením na 1:2 gólem Michala Mikysky, ale těsně před koncem prvního poločasu zajistil z rohu rozhodující vedení na 3:1 Tomáš Vnuk.

Po přestávce Západočeši skórovali ještě jednou, kdy těsně před koncem upravil na konečných 4:1 opět Vnuk, který se svými dvěma trefami v zápase upevnil po 14 kolech vedoucí postavení v ligové tabulce střelců.