Golf Time

Češi podlehli na ME v malém fotbale Slovensku a v osmifinále je čeká Bosna a Hercegovina

Čeští reprezentanti v malém fotbale zakončili boje v základní skupině mistrovství Evropy porážkou 1:3 se sebevědomě hrajícím Slovenskem. V osmifinále se český celek utká s domácí Bosnou a Hercegovinou. Přímý přenos sledujte od 20:25 na ČT sport a ČT sport Plus.

Čeští reprezentanti v malém fotbale
zdroj: ČT

Slováci byli v prvním poločase nebezpečnější. Ve 4. minutě otevřel skóre Filip Kis a v 19. minutě přidal druhý gól Tomáš Mikluš. Do zápasu vrátil český tým rychlou reakcí Denis Laňka.

Do branky se v průběhu dostal poprvé také osmatřicetiletý ostřílený reprezentant Ondřej Bíro.

ME v malém fotbale mužů 2024 Bosna a Hercegovina

Na startu druhého poločasu Slováci opět hrozili, vše hráli rovnou do branky a Bíro se měl co otáčet. Laňkovy parádní nůžky gólem neskončily a Češi byli v této fázi aktivnější.

Jenže žádnou šanci nevyužili. Vyrovnat mohl v závěru František Hakl, ale ani nadvakrát neuspěl. Nejprve byla jeho střela zblokovaná a poté trefil pouze břevno.

Definitivní podobu tak dal výsledku v úplném závěru Erik Jendrišek.