Zoggová v Bansku zaznamenala double-triumf. Maděrová skončila v osmifinále

Česká snowboardistka Zuzana Maděrová nenavázala na sobotní životní výkon a tentokrát v paralelním slalomu Světového poháru v Bansku vypadla v osmifinále. Naopak nejrychlejší ze všech byla znovu Švýcarka Julia Zoggová. Mužům kraloval Ital Maurizio Bormolini.

Maděrová v Bansku vypadla v osmifinále. Podruhé vyhrála Zoggová

Maděrová obsadila 15. místo v kvalifikaci a vyřazovací jízdu proti Švýcarce Patrizii Kummerové nedokončila. Kummerová nakonec v Bansku vybojovala třetí příčku, finále stejně jako v sobotu vyhrála její krajanka Julie Zoggová a upevnila si vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Závod mužů ovládl Ital Maurizio Bormolini.

SP ve snowboardingu v Bansku (Bulharsko) - paralelní slalom:

Muži: 1. Bormolini (It.), 2. Auner (Rak.), 3. Baumeister (Něm.).

Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 7 z 13 závodů): 1. Bormolini 372, 2. Prommegger 337, 3. Payer (oba Rak.) 317.

Ženy: 1. Zoggová (Švýc.), 2. Ulbingová (Rak.), 3. Kummerová (Švýc.), .. 15. Maděrová (ČR).

Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 7 z 13 závodů): 1. Zoggová 433, 2. Ulbingová 391, 3. Hofmeisterová (Něm.) 327, ...19. Maděrová 109, 35. Šonková (ČR) 10.