Následuje
Jihostroj České Budějovice - Kladno volejbal cz

Ve středu bude opět možné koupit vstupenky na hokejové MS

Praha Hokejoví fanoušci budou mít další šanci zakoupit si vstupenky na mistrovství světa, které se v květnu uskuteční v Praze a Ostravě. Organizační výbor šampionátu uvolní ve středu v 8:00 do on-line prodeje balíčky vstupenek z neuplatněných rezervací, přičemž jde zejména o vstupenky na zápasy play-off.

Vstupenky na MS 2015
zdroj: ČTK autor: Petr Sznapka

"Balíčků vstupenek obsahující zápasy českého týmu v základní skupině se v prodeji objeví na desítky kusů ve druhé kategorii," řekla ředitelka komunikace Martina Kučerová. Vzhledem k malému počtu těchto balíčků vstupenek bude upraven systém prodeje. Nově uvolněné balíčky vstupenek bude možné zakoupit pouze na www.sazkaticket.cz. On-line prodej nabízí možnost nákupu maximálně deseti balíčků na jednu objednávku.

"Pro utkání play-off pro čtvrtfinále jak v Praze, tak v Ostravě, semifinále i finálový den se jedná řádově o stovky balíčků vstupenek v první kategorii. Nově bude ale k dispozici také asi tisíc balíčků vstupenek druhé kategorie na jednotlivé dny," dodala Kučerová. Prodej vstupenek na hokejové MS byl zahájen 4. listopadu a během několika hodin byly prodány nebo zarezervovány všechny lístky na utkání národního týmu.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy