Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Kvapil pomohl gólem k výhře Dynama Moskva

Moskva - Český útočník Marek Kvapil se v Kontinentální hokejové lize podílel gólem na vítězství Dynama Moskva 3:2 na ledě CSKA. Díky výhře v derby se Dynamo dostalo do čela tabulky Západní konference.

Kontinentální hokejová liga
zdroj: eu.khl.ru

Mistr světa z loňského roku Kvapil vstřelil svůj čtvrtý gól v sezoně už ve 3. minutě. Zareagoval tak na ještě rychlejší trefu domácího Baďukova, jenž otevřel skóre po rovných 100 sekundách. Vítěznou branku zaznamenal devět minut před koncem hostující Gorochov.

Dynamo předstihlo v tabulce Západu o bod Petrohrad, jenž prohrál 3:5 v Nižném Novgorodu. Tým kouče Miloše Říhy má nicméně oproti moskevskému rivalovi dva zápasy k dobru.

Třízápasová série v nejvýchodněji položených městech na mapě KHL se nevydařila Omsku. Svěřenci trenéra Rostislava Čady po dvou porážkách v Chabarovsku dnes na zpáteční cestě domů podlehli 0:1 Novokuzněcku. Už šest zápasů tak nevyhráli za tři body.