Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MS 2020 Rakousko

Hokej fokus podcast: Kam zamíří Plekanec a proč se reprezentace trápila v ofenzivě?

Český výběr má za sebou první ostrý test, kterým byl úvodní díl série Euro Hockey Tour. Na Turnaji Karjaly obsadili svěřenci trenéra Miloše Říhy poslední místo a potvrdili tak, že se na něm národnímu týmu tradičně nevede. Jaká negativa, ale také pozitiva si odnesli čeští hokejisté po premiéře pod novým realizačním týmem? A co nás může čekat na dalším turnaji v Moskvě? Dojde také na aktuality z Ligy mistrů, která má za sebou první zápasy úvodního kola play-off a probereme i novinky z NHL. O tématech diskutují expert ČT sport Milan Antoš a Petr Musil a Tomáš Řanda z webu ctsport.cz. Moderuje Ondřej Nováček.

Stáhněte si Hokej fokus podcast ve formátu mp3 (https://imgct24.ceskatelevize.cz/multimedia/documents/74/7398/739714.mp3)

Fotbal, hokej, biatlon i velo fokus podcast v iTunes - RSS - Soundcloud - YouTube - Spotify

I. část: Jak si vedla reprezentace na Turnaji Karjaly a byl Dominik Kubalík nejlepším útočníkem? (0:00)II. část: Jak zvládly Kometa s Plzní úvodní duely play-off Ligy mistrů? (34:00)III. část: Kde si prodlouží kariéru Tomáš Plekanec a proč sáhly Chicago s Los Angeles k výměnám trenérů? (39:00)-----Hudba použita ze skladeb:Bam Bam - Oro FlashBlack Ant - Michael Vendette

Hlavní zprávy