Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Španělsko - Portugalsko

Zábranský se omluvil za debakl Komety ve Varech. Katastrofální výkon, uvedl

Majitel a trenér hokejové Komety Brno Libor Zábranský se omluvil fanouškům a partnerům klubu za výkon a výsledek v pátečním extraligovém zápasu. Jeho tým utrpěl v Karlových Varech debakl 1:9, což mezi příznivci vyvolalo velkou vlnu nevole, rozčarování a vášnivé diskuse nejen na sociálních sítích.

Majitel a kouč Komety Libor Zábranský
zdroj: ČTK autor: Jaroslav Ožana

Zábranský uvedl, že se omlouvá všem fanouškům Komety. "Nejen těm, kteří jeli takovou dálku nás podpořit, ale taky všem partnerům klubu. Výkon v domácím utkání s Vítkovicemi byl špatný a proti Varům katastrofální," napsal.

"Nebudu se na nic vymlouvat, ani na den blbec, ani na neproměněné šance. Prostě jsme byli špatní a takový výsledek není omluvitelný ničím. Bohužel. Pro nás neexistuje jiná varianta než k omluvě přidat perfektní výkon v úterním utkání doma s Hradcem. Nic jiného si nikdo z nás nepřipouští," doplnil brněnský hlavní kouč.

Kometa i přes porážku drží šesté místo, zajišťující přímý postup do čtvrtfinále play-off. Před karlovarskou Energií má ale už jen dvoubodový náskok a pětibodový před Hradcem Králové, který hostí v úterý. Výhodou Komety je, že ze sedmi zbývajících duelů základní části jich hned pět hraje v domácím prostředí.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih a ohlasy utkání Karlovy Vary - Brno
Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy