Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv D: Manželé

Golfový Czech Masters okoření účast Sabbatiniho i Liesera

Na golfovém Czech Masters se mimo jiných představí i stříbrný olympijský medailista z Tokia Rory Sabbatini reprezentující Slovensko. Dalšími hvězdami budou Švéd Henrik Stenson, Angličan Danny Willett či Ir Pádraig Harrington. Sedmého ročníku turnaje se zúčastní i jediný stálý hráč na European Tour Ondřej Lieser. Akce elitního seriálu European Tour se koná na hřišti Albatross ve Vysokém Újezdu od čtvrtka do neděle a přímé přenosy můžete sledovat na ČT sport a ctsport.cz.

Rory Sabbatini
zdroj: ČTK/AP autor: Matt York

Jihoafrický rodák Sabbatini potvrdil organizátorům start poté, co mu v neděli na turnaji PGA Tour v Greensboro těsně unikl postup do play-off FedEx Cupu.

"S Rorym jsme byli prostřednictvím jeho manželky Martiny v kontaktu od olympiády. Čekali jsme, jak dopadne jeho poslední šance na postup do závěrečné fáze PGA Tour. Včera večer jsme se po skončení finálového kola opět spojili a potvrdili si Roryho účast na Czech Masters," uvedl majitel promotérské společnosti Relmost Petr Dědek.

Je nám líto, video expirovalo.
Pavel Poulíček se v rozhovoru Sportovních zpráv rozpovídal o nadcházejícím golfovém Czech Masters

"Je to skvělá zpráva pro všechny sportovní fanoušky. Věřím, že se jich na stříbrného slovenského golfistu nedávné olympiády přijde hodně podívat."

Sabbatini skončil v olympijském turnaji druhý o jednu ránu za Američanem Xanderem Schauffelem. Pětačtyřicetiletý golfista, který získal slovenské občanství předloni po svatbě, má ve sbírce i šest titulů z PGA Tour.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy