SP ve vodním slalomu 2024

Futsalisté si vyšlápli na Ázerbájdžán. Pracujeme velmi dobře, libuje si opora Záruba

Futsalová reprezentace zahájila novou sezonu úspěšně. V prvním přípravném utkání před prosincovou kvalifikací na Euro porazila Ázerbájdžán 3:0.

Radost českých futsalistů
zdroj: ČT sport

Na dvojzápas ve Zlíně nominoval trenér Marek Kopecký opět mladší tým se dvěma nováčky. Byly to ovšem zkušené opory, které v prvním ze dvou přátelských utkání s Ázerbájdžánem zářily.

Ve třetí minutě si Drozd narazil s Koudelkou a následný únik zakončil přesnou střelou k tyči. V závěru první půle skórovali Češi podruhé, Záruba přihrávkou vytvořil Knoblochovi stoprocentní příležitost.

Sestřih utkání Česko – Ázerbájdžán s ohlasy

"Jsem velice spokojený, že do toho kluci zakomponovali, čemu jsme se věnovali," uvedl trenér Kopecký.

Ve druhém poločase Ázerbájdžánci zlepšili obranu, ale v útoku stále příliš nebezpeční nebyli. A když ano, vytáhl brankář Hůla jistý zákrok. Dvě minuty před koncem stvrdil Záruba české vítězství 3:0.

"Pracujeme velmi dobře, výsledky za námi jsou. Věřím, že do prosince vše vypilujeme tak, aby to bylo dokonalé," dodal Záruba s vyhlídkou evropské kvalifikace.