Volejbalový magazín

Vítkovice se v boji o záchranu nevzdávají, doma rozstřílely Vlašim

Boj o záchranu v druhé nejvyšší soutěži se pořádně dramatizuje. Fotbalisté Vítkovic doma rozstříleli Vlašim 4:0 a oživili svoje šance na udržení. Předposlední celek tabulky ztrácí bod na první nesestupovou pozici, kterou drží čtrnáctý Frýdek-Místek. Do konce sezony zbývá oběma klubům pět utkání.

Radost fotbalistů Vítkovic
zdroj: twitter.com/MFKVitkovice

Vítkovičtí byli od začátku aktivnější. Po půlhodině hry je poslal do vedení hlavou Twardzik a bývalý záložník Celticu Glasgow v 68. minutě přidal druhou branku. Za tři minuty zvýšil po dalším brejku domácích hráčů Motyčka a krátce před koncem uzavřel skóre Pašek dorážkou Mrázkovy střely.

Ostravský tým doma ve FNL vyhrál potřetí za sebou bez inkasované branky, devátá Vlašim protáhla venkovní sérii bez vítězství na čtyři kola.

22. kolo druhé fotbalové ligy:

MFK Vítkovice - Sellier & Bellot Vlašim 4:0 (1:0)

Branky: 30. a 68. Twardzik, 71. Motyčka, 86. Pašek. Rozhodčí: Marek - Kubec, Poživil. ŽK: Twardzik, Cverna, Okleštěk - Vodháněl, Tusjak, Frýdek. Diváci: 623.