Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
ME 2019 Bělorusko

Škoda: Na čtvrté místo to bude těžké, musíme udržet to páté

Praha - Ani dvě branky Milana Škody nestačily pražské Slavii na víc než jen bod z utkání s Teplicemi. Škoda, který se vrátil na hřiště po dvouzápasové pauze, po utkání ale neskrýval zklamání. Uvedl, že se Slavia nyní musí zaměřit už jen na udržení páté příčky v ligové tabulce.

Gólová radost Milana Škody
zdroj: ČTK autor: Michal Kamaryt

"Konečně jsem nějakým způsobem mohl pomoci týmu a bohužel to nevedlo ke třem bodům. Takže mě to mrzí. Potřebovali jsme tři body, ale co se dá dělat," řekl zklamaně Škoda. V 23. kole proti Dukle odehrál posledních 20 minut a poté dvě kola musel vynechat. "Jsem rád, že jsem po nějakých třech zápasech mohl nastoupit. Samozřejmě jsem si to užil, škoda jen, že jsme nevyhráli," podotkl Škoda. "Úplně v pohodě jsem se ještě necítil. Trénuji týden. Předtím jsem měl deset dní sval, pak nemoc, takže potřebuji potrénovat," doplnil.

V 16. minutě nejprve otevřel skóre hlavou. "Bylo to docela těžké, měl jsem to trochu za sebou. Naštěstí to mělo razanci a nějak to prolítlo přes gólmana," uvedl Škoda. Podruhé se trefil v 51. minutě opět hlavou. "Nějak jsem to ve vápně prodlužoval za sebe a spadlo to do sítě," podotkl.

Měl i několik dalších šancí, ale na druhý hattrick v ligové kariéře nedosáhl. I tak si polepšil v tabulce kanonýrů, na kontě má 13 branek a ztrácí dva góly na Michala Ďuriše s Davidem Lafatou. "Samozřejmě čím víc jich bude, tím líp. Ale teď to úplně neřeším, abych byl první," uvedl nejlepší střelec Slavie.

V závěru utkání střídal a už jen z lavičky sledoval, jak Teplice srovnaly na 2:2. "Hodně jsem tomu věřil, že to udržíme, že to zvládneme. Udělali jsme tam bohužel chybu a dostali z toho gól," litoval Škoda. Pražané po třetí remíze za sebou ztrácejí na čtvrtý Liberec už devět bodů. "Ten odstup je už asi veliký. To je těžké na to čtvrté místo. Musíme udržet to páté," konstatoval.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy