SESTŘIH: Reprezentantky do 19 let podlehly Francii vysoko 0:5 a sen o ME se rozplynul

České fotbalistky do 19 let podlehly Francouzkám 0:5 a přišly definitivně o zbytky nadějí na postup na evropský šampionát. Tam se probojují přemožitelky českého týmu. Svěřenkyně Jana Navrátila mají alespoň jistotu, že i nadále zůstanou v elitní Lize A. Utkání bylo pomyslným předkrmem před velkým kvalifikačním soubojem áčka žen s mistryněmi světa ze Španělska, který je na programu od 18:50. Přímý přenos vysílá ČT sport a ČT sport Plus.

Sestřih utkání Česko "19" – Francie "19"

Češky začaly špatně a už v druhé minutě inkasovaly, když se do míče ve vápně opřela Chossenotteová. Francouzky měly i další příležitosti, skóre navýšila ale až z penalty Mendyová. V nastavení prvního poločasu přidala další gól Effa Effaová.

Češky ztrácely dech, ani početné střídání jim v projevu příliš nepomohlo. I po změně stran, když už bylo o výsledku rozhodnuto, střílely přesně jen reprezentantky Francie. Výsledkovou pečeť vsadily Robillardová a znovu Mendyová.