Dohráno MOL Cup

PSG slaví koronavirové double, pohárové finále na Stade de France rozhodl Neymar

Fotbalisté Paris Saint-Germain vyhráli potřinácté v historii Francouzský pohár. Ve finále, které na pařížském Stade de France sledovalo zhruba 5000 diváků, porazili St. Etienne 1:0. Vítěznou branku vstřelil už ve 14. minutě brazilský kanonýr Neymar.

Neymar se raduje z gólu
zdroj: ČTK/imago sportfotodienst autor: Aurelien Morissard

St. Etienne hrálo více než hodinu v oslabení poté, co v 31. minutě dostal červenou kartu za faul na Kyliana Mbappého kapitán Loic Perrin. Jednadvacetiletý francouzský reprezentant utrpěl po jeho skluzu těžký výron pravého kotníku a musel vystřídat.

Hráči PSG získali double, ve finále poháru zdolali St. Etienne

Fotbalisté Paris Saint-Germain slaví v této sezoně už druhou trofej. Mistrovský titul získali na konci dubna poté, co byla francouzská liga po březnovém přerušení kvůli koronaviru předčasně ukončena.

Ve hře jsou svěřenci Tuchela ještě na dvou frontách - 31. července je čeká finále Ligového poháru s Lyonem, 12. srpna nastoupí v Lisabonu ke čtvrtfinále Ligy mistrů proti Bergamu.