Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Grand Prix USA 2020

Plzeň má v hledáčku příbramského Wágnera

Praha – První zimní posilou plzeňských fotbalistů by se mohl stát příbramský útočník Tomáš Wágner. Mistrovský celek se o jednadvacetiletého útočníka, který zaznamenal na podzim sedm ligových branek, zajímal už před svátky a v příštích dnech čekají oba kluby jednání. "Plzeň je momentálně prakticky největší zájemce. Čekají nás jednání," řekl ředitel příbramského klubu Petr Větrovský.

Radost hráčů Plzně
zdroj: ČTK autor: Petr Eret

Klub od Litavky si svého kanonýra velmi cení a nechce ho prodávat za každou cenu. Jeho odchod by zřejmě připadal v úvahu pouze v případě mimořádné nabídky. "Tomáš je nesmírně talentovaný hráč a jsme rádi, že ho tady máme. Nechceme ho prodávat," řekl prezident fotbalové Příbrami Jaroslav Starka.

Wágner hraje u Litavky ligu od roku 2009. V minulé sezoně vstřelil čtyři branky, ale letos na podzim se výrazně zlepšil a v dosavadních šestnácti zápasech tohoto ročníku se trefil sedmkrát, což ho řadí mezi nejlepší ligové kanonýry. Dobrá forma mu vynesla také nominaci do reprezentační jednadvacítky.Plzeň zatím v zimní přestávce přišla o klíčového záložníka a jednu z opor reprezentace Petra Jiráčka, který přestoupil do Wolfsburgu. Do stejného klubu má namířeno také Václav Pilař, jenž už je údajně v novém působišti domluven, a teď záleží na dohodě mezi kluby. Pilař je v Plzni na hostování z Hradce Králové. Zájem je i o další plzeňské hráče. Obránce František Rajtoral má údajně nabídku z Ruska, ale Viktoria ho s největší pravděpodobností neprodá.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy