OBRAZEMV ulicích Mexico City se slavilo vítězství Mexika nad Českem, fanoušky neodradil ani hustý déšť

Čeští fotbalisté prožili na Aztéckém stadionu v Mexico City smutek po porážce s Mexikem 0:3, která pro ně znamenala konec na mistrovství světa. Naopak mexičtí fanoušci vyrazili do ulic svého hlavního města nejen své fotbalisty podpořit, ale hlavně oslavovat cenné vítězství a stoprocentní úspěšnost v základní skupině. Od bujarých oslav je neodradil ani hustý déšť, který po zápase město zkrápěl. Na fotografie z místa se můžete podívat ve fotogalerii.