Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Tour de France 2024

Program vysílání ME ve fotbale: přehled komentátorů a hostů ve studiu

Diváci České televize mohou sledovat kompletní program evropského fotbalového šampionátu. Na programech ČT sport, ČT2 a ČT sport Plus poběží všech 51 utkání v přímém přenosu. Zápasy bude doprovázet tradiční Studio ME.

zdroj: ČT sport

Zápasy komentují Jaromír Bosák, Vlastimil Vlášek, Jiří Štěpán a Ondřej Prokop se spolukomentátory. Těmi jsou například Luděk Zelenka, Tomáš Pešír nebo Kateřina Svitková.

Z turnajové základny české reprezentace v Hamburku se do studia ME s aktuálními informacemi, rozhovory, zajímavostmi a příspěvky cílenými nejen na českou reprezentaci hlásí David Kozohorský a David Kalous.

Fotbalová multidimenze

Ke každému utkání nabídne ČT sport Plus dva exkluzivní streamy s předzápasovým programem, pohledem na hru z kamer za brankami a pozápasovými rozhovory a tiskovou konferencí (oba začínají už dvě hodiny před výkopem).

U českých zápasů bude možné navíc sledovat stream zaměřený jen na český tým (začíná hodinu před výkopem) a v průběhu utkání také dva streamy s fokusem na konkrétního hráče českého týmu a vybranou hvězdu soupeře.

Na ČT sport Plus můžete rovněž sledovat tiskové konference českého týmu a soupeře před vzájemným zápasem a další vybrané tiskové konference.

ČT nabízí i třetí zápasy, které se v jeden den budou hrát ve skupinové fázi. Duely vysílané na programu ČT2 reprízuje ze záznamu na ČT sport. Oba zápasy paralelně nabídne rovněž ČT sport Plus.

Euro se koná od pátku 14. června do 14. července, finále se uskuteční na Olympijském stadionu v Berlíně. Česká reprezentace hraje ve skupině F s Portugalskem, Gruzií a Tureckem.

PROGRAM VYSÍLÁNÍ ME VE FOTBALE:

ODEHRANÉ ZÁPASY:

NEDĚLE 14. ČERVENCE

20:00 ŠPANĚLSKO – ANGLIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
– studio: Petr Kubásek a Karel Poborský

STŘEDA 10. ČERVENCE

20:15 NIZOZEMSKO – ANGLIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Karel Poborský
– studio: Jan Lutonský, Luděk Zelenka a Tomáš Ujfaluši

ÚTERÝ 9. ČERVENCE

20:15 ŠPANĚLSKO – FRANCIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Tomáš Pešír
– studio: Petr Kubásek, Michal Kadlec, Tomáš Ujfaluši a Jan Šmíd

SOBOTA 6. ČERVENCE

17:35 ANGLIE – ŠVÝCARSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Karel Poborský
– studio: Petr Kubásek, Tomáš Pešír, Luděk Zelenka a David Kobylík

20:25 NIZOZEMSKO – TURECKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Kateřina Svitková
– studio: Petr Kubásek, Luděk Zelenka a Karel Poborský

PÁTEK 5. ČERVENCE

17:35 ŠPANĚLSKO – NĚMECKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
– studio: Jan Lutonský, Kateřina Svitková, Karel Poborský a Tomáš Ujfaluši

20:25 PORTUGALSKO – FRANCIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a David Kobylík
– studio: Jan Lutonský, Kateřina Svitková, Karel Poborský a Tomáš Ujfaluši

ÚTERÝ 2. ČERVENCE

17:20 RUMUNSKO – NIZOZEMSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Josef Němec
– studio: Jan Lutonský, Karel Poborský, Tomáš Ujfaluši a Marek Heinz

20:25 RAKOUSKO – TURECKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
– studio: Jan Lutonský, Karel Poborský a Tomáš Ujfaluši

PONDĚLÍ 1. ČERVENCE

17:20 FRANCIE – BELGIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Kateřina Svitková
– studio: Petr Kubásek, Tomáš Pešír, Martin Svědík a Zdeněk Zlámal

20:25 PORTUGALSKO – SLOVINSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Josef Němec
– studio: Petr Kubásek, Tomáš Pešír, Martin Svědík a Zdeněk Zlámal

NEDĚLE 30. ČERVNA

17:30 ANGLIE – SLOVENSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Karel Poborský
– studio: Petr Kubásek, Luděk Zelenka, Tomáš Ujfaluši a Marek Heinz

20:30 ŠPANĚLSKO – GRUZIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Tomáš Pešír
– studio: Petr Kubásek, Karel Poborský, Tomáš Ujfaluši a Marek Heinz

SOBOTA 29. ČERVNA

17:20 ŠVÝCARSKO – ITÁLIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
– studio: Jan Lutonský, Kateřina Svitková, Tomáš Ujfaluši a Luděk Zelenka

20:25 NĚMECKO – DÁNSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
– studio: Jan Lutonský, Kateřina Svitková, Tomáš Ujfaluši a Pavel Kuka

STŘEDA 26. ČERVNA

17:20 SLOVENSKO – RUMUNSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Ondřej Prokop a Kateřina Svitková
– studio: Petr Kubásek, Tomáš Pešír a Dušan Uhrin mladší

17:50 UKRAJINA – BELGIE ČT2/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Josef Němec

20:00 ČESKO – TURECKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
– studio: Petr Kubásek, Tomáš Pešír, Karel Poborský a Ondřej Čelůstka

20:50 GRUZIE – PORTUGALSKO ČT2/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a David Kobylík

ÚTERÝ 25. ČERVNA

17:20 FRANCIE – POLSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Tomáš Pešír
– studio: Jan Lutonský, Michal Papadopulos, Andreas Papadopulos a Zdeněk Zlámal

17:50 NIZOZEMSKO – RAKOUSKO ČT2/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Josef Němec

20:15 ANGLIE – SLOVINSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Kateřina Svitková
– studio: Jan Lutonský, Karel Poborský a Zdeněk Zlámal

20:50 DÁNSKO – SRBSKO ČT2/ČT sport Plus
– komentátoři: Ondřej Prokop a David Kobylík

PONDĚLÍ 24. ČERVNA

20:15 CHORVATSKO – ITÁLIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Luděk Zelenka
– studio: Petr Kubásek, Kateřina Svitková, David Holoubek a Libor Kozák

20:50 ALBÁNIE – ŠPANĚLSKO ČT2/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Josef Němec

NEDĚLE 23. ČERVNA

20:15 ŠVÝCARSKO – NĚMECKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
– studio: Jan Lutonský, Tomáš Pešír, Libor Kozák a Marek Suchý

20:50 SKOTSKO – MAĎARSKO ČT2/ČT sport Plus
– komentátoři: Ondřej Prokop a David Kobylík

SOBOTA 22. ČERVNA

14:00 GRUZIE – ČESKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
– studio: Jan Lutonský, Pavel Kuka, Pavel Vrba a Vachtang Čanturišvili

17:20 TURECKO – PORTUGALSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Tomáš Pešír
– studio: Petr Kubásek, David Kobylík, Pavel Kuka a Pavel Vrba

20:15 BELGIE – RUMUNSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Kateřina Svitková
– studio: Petr Kubásek, David Kobylík a Dušan Uhrin mladší

PÁTEK 21. ČERVNA

14:20 SLOVENSKO – UKRAJINA ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Ondřej Prokop a Josef Němec
– studio: Petr Kubásek, Zdeněk Ščasný, Zdeněk Ščasný mladší a David Balda

17:20 POLSKO – RAKOUSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a David Kobylík
– studio: Jan Lutonský, Zdeněk Ščasný, Václav Svěrkoš a David Balda

20:30 NIZOZEMSKO – FRANCIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
– studio: Jan Lutonský, Václav Svěrkoš a Jan Šmíd

ČTVRTEK 20. ČERVNA

14:20 SLOVINSKO – SRBSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Josef Němec
– studio: Petr Kubásek, Kateřina Svitková, Luděk Zelenka a Vukadin Vukadinovič

17:20 DÁNSKO – ANGLIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Karel Poborský
– studio: Petr Kubásek, Kateřina Svitková, Luděk Zelenka a Zdeněk Zlámal

20:30 ŠPANĚLSKO – ITÁLIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Tomáš Pešír
– studio: Petr Kubásek, Karel Poborský a Zdeněk Grygera

STŘEDA 19. ČERVNA

14:20 CHORVATSKO – ALBÁNIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Josef Němec
– studio: Jan Lutonský, David Jarolím a Marek Heinz

17:20 NĚMECKO – MAĎARSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Kateřina Svitková
– studio: Jan Lutonský, Jiří Chytrý, David Jarolím a Marek Heinz

20:30 SKOTSKO – ŠVÝCARSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
– studio: Jan Lutonský, Jiří Chytrý a Zdeněk Zlámal

ÚTERÝ 18. ČERVNA

17:20 TURECKO – GRUZIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Tomáš Pešír
– studio: Petr Kubásek, Václav Jílek a Martin Svědík

20:15 PORTUGALSKO – ČESKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
– studio: Petr Kubásek, Tomáš Sivok a Martin Svědík

PONDĚLÍ 17. ČERVNA

14:20 RUMUNSKO – UKRAJINA ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Ondřej Prokop a Luděk Zelenka
– studio: Jan Lutonský, David Kobylík, Pavel Vrba a Lukáš Droppa

17:20 BELGIE – SLOVENSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Kateřina Svitková
– studio: Jan Lutonský, David Kobylík a Pavel Vrba

20:30 RAKOUSKO – FRANCIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
– studio: Jan Lutonský, Kateřina Svitková a Jan Stejskal

NEDĚLE 16. ČERVNA

14:20 POLSKO – NIZOZEMSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Pešír
– studio: Petr Kubásek, David Kobylík a Jiří Chytrý

17:20 SLOVINSKO – DÁNSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Josef Němec
– studio: Petr Kubásek, Kateřina Svitková, Petr Gabriel a Adam Gabriel

20:15 SRBSKO – ANGLIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jaromír Bosák a Luděk Zelenka
– studio: Petr Kubásek, Kateřina Svitková, Karel Poborský a Václav Hladký

SOBOTA 15. ČERVNA

14:20 MAĎARSKO – ŠVÝCARSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Ondřej Prokop a Josef Němec
– studio: Jan Lutonský, Kateřina Svitková, Roman Macek a Tomáš Vaclík

17:20 ŠPANĚLSKO – CHORVATSKO ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Jiří Štěpán a Tomáš Ujfaluši
– studio: Jan Lutonský, Kateřina Svitková, Vladimír Šmicer a Tomáš Vaclík

20:15 ITÁLIE – ALBÁNIE ČT sport/ČT sport Plus
– komentátoři: Vlastimil Vlášek a Martin Hyský
– studio: Petr Kubásek, Vladimír Šmicer a Tomáš Ujfaluši

PÁTEK 14. ČERVNA

20:00 NĚMECKO – SKOTSKO ČT sport/ČT sport Plus
– kometátoři: Jaromír Bosák a Tomáš Pešír
– studio: Petr Kubásek, Martin Hyský, Karel Poborský a David Jarolím

Hlavní zprávy

Nejčtenější články