Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
I. kvalifikace na Velkou pardubickou

Smolař McAuley se po zápase nemohl rozloučit s fanoušky

Paříž – Gareth McAuley byl v osmifinále mistrovství Evropy smolařem jak na hřišti, tak také po zápase. Nejprve si severoirský obránce vstřelil vlastní branku, a nechtěně tak rozhodl o postupu Walesu, poté musel po skončení utkání na dopingovou kontrolu, a tím přišel o šanci rozloučit se s fanoušky, kteří tým podporovali po celou dobu šampionátu a po osmifinálovém duelu tleskali hráčům i přes vyřazení vstoje.

Gareth McAuley (na zemi)
zdroj: Reuters autor: John Sibley

"Obrovské zklamání tak vystřídal hněv, protože jsem nemohl být po zápase na hřišti, a to mě opravdu zklamalo," řekl po utkání McAuley, který se i přesto snažil na celou věc dívat pozitivně. "Kdybych nemusel hned po zápase na dopingovou kontrolu, cítil bych se mnohem hůř," dodal.

"Pravidla jsou pravidla, ale přiznám se, že mě to naštvalo, protože jsem chtěl fanouškům za všechno poděkovat. Ale to je prostě zákon schválnosti," přidal McAuley, který si v 75. minutě do vlastní branky srazil centr Garetha Balea. "Strašně mě to mrzí, protože všechna naše dřina tak byla k ničemu. Ale radši tohle, než nedat penaltu," prohlásil.

"Navíc až si to za pár dní pustím, tak si třeba řeknu, že kdybych tam nešel, tak hráč za mnou by dal gól. Možná to pomůže, ale teď se cítím mizerně," přidal McAuley.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy