Úterní odveta 2. předkola fotbalové Ligy mistrů mezi Plzní a Helsinkami je vyprodaná. Úřadující čeští šampioni, jejichž stadion má oficiální kapacitu 11 700 diváků, o tom informovali na svém webu.
Západočeši současně apelovali na všechny držitele permanentek, kteří mají na utkání vstup zdarma, aby nenechali své místo propadnout.
"Věříme, že si málokdo nechá takto důležitý zápas ujít. Pokud však některý z permanentkářů z jakéhokoli důvodu nemůže, prosíme ho, aby svou permanentku nabídl někomu ze svého okolí, případně využil systém 'Nabídni své místo'," uvedl mluvčí klubu Václav Hanzlík.
Plzeňští úvodní středeční duel v Helsinkách vyhráli 2:1. Pokud zvládnou i domácí odvetu, která má výkop v 19:00, zajistí si vedle postupu do 3. předkola Ligy mistrů účast v základní skupině Evropské konferenční ligy. Viktoria nehrála podzimní hlavní fázi pohárů v předchozích třech letech.