HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice

Devatenáctka Plzně z Moskvy veze bod a drží se ve hře o postup

I před posledním zápasem se drží ve hře o play-off. Plzeňští fotbalisté do 19 let remizovali v pátém kole Youth League na hřišti CSKA Moskva 1:1 a v závěrečném souboji s AS Řím si to rozdají o vyřazovací část. Italský celek doma prohrál s Realem Madrid vysoko 1:6 a na druhém místě tabulky má o bod víc než Viktoria.

Radost fotbalistů Plzně do 19 let
zdroj: ČTK autor: Chaloupka Miroslav

Plzeň vstoupila do utkání skvěle a už ve třetí minutě ji poslal do vedení Pihrt, ale v 54. minutě vyrovnal Jelejev.

"Zase jsme si dokázali, že v této soutěži můžeme být konkurenceschopní," řekl trenér Jiří Žilák. "Byl to vyrovnaný zápas na šance, remíza je zasloužená a pro nás je ten bod nesmírně cenný," dodal.

Západočeskému celku patří se ziskem pěti bodů třetí místo. Na stoprocentní Real na první příčce ztrácí deset bodů, ale od AS Řím na druhé pozici dělí Plzeň jediný bod. A právě proti italskému klubu zakončí Žilákovi svěřenci skupinu za dva týdny doma.