Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Kanada - Česko

Baráž ve Švédsku se pravděpodobně odehraje bez omezení v hledišti

Březnové semifinále play-off kvalifikace o postup na mistrovství světa mezi Švédskem a Českem by se mělo v Solně hrát před plným stadionem. S odkazem na pořadatelskou stranu o tom informovala Fotbalová asociace ČR (FAČR). Seveřané ale zatím kvůli koronavirové situaci odložili začátek předprodeje vstupenek, které budou moci tuzemští fanoušci kupovat jen přes internet.

Patrik Schick
zdroj: ČTK/ZUMA/ autor: Slavek Ruta

"Předprodej jsme chtěli spustit 25. ledna, ale kvůli nejisté situaci a novým omezením spojeným s šířením covidu-19 jsme museli prodej vstupenek odložit na neurčito," citovala FAČR z webu švédské asociace.

Současná opatření proti koronaviru v souvislosti s variantou viru omikron mají v zemi trvat do poloviny února. Ve Švédsku během pandemie obecně platí méně přísné restrikce než v jiných státech. Aktuálně mohou vstoupit do země bez nutnosti karantény po předložení negativního testu i ti, kteří nejsou očkovaní nebo v posledním půlroce neprodělali nákazu.

Utkání se odehraje 24. března ve Friends Areně ve městě Solna poblíž švédské metropole Stockholm. Kapacita stadionu je těsně nad 50 tisíci míst. Čeští fanoušci budou moci kupovat vstupenky do svého sektoru jen přes internet, na místě už to nebude možné. Vítěz se utká s postupujícím z duelu Rusko - Polsko ve finále play-off o účast na mistrovství světa v Kataru.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články