Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv Z 1991: Crvena zvezda Bělehrad - Olympique Marseille

Fanoušci na Beckhama při návratu do Los Angeles pískali

Los Angeles - Anglický fotbalista David Beckham nebyl se svým zámořským angažmá v Los Angeles Galaxy úplně spokojený a letos absolvoval celou jarní sezonu na hostování v AC Milán. Kvůli tomu vynechal první půlku americké ligy, což mu někteří fanoušci nemohou odpustit. V přátelském utkání právě proti AC na něj vytáhli transparenty s nenávistnými nápisy. Když se dostal k míči, tak se z hlediště ozýval pískot.

Vyprodaný stadion pro 27 tisíc fanoušků na Beckhama při utkání neustále pískal a mezi diváky se objevily i posměšné nápisy. "Vrať se domů, podvodníku," stálo na jednom z nich.

Rozmrzelý Beckham se podílel na obou brankách Galaxy, ale do šaten ho o poločasu provázela ochranka. Bývalý anglický reprezentant zůstal na hřišti poslední, šel k fanouškům a tleskal před nimi. "Chtěl jsem si s nimi potřást rukou a říct jim, aby se zklidnili. Některé řeči byly neuctivé. Jsou věci, které se neříkají," uvedl Beckham.

Ve druhé půli, když padla po jeho skvěle zahraném rohu vyrovnávací branka, se otočil čelem k nejvíce rozzlobeným fanouškům a zvedl ruce, jako by se jich ptal: "Co chcete?" Pak ještě pokrčil rameny a odešel. V 75. minutě hřiště po střídání opustil.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy