Golf Time

Duel bez diváků patřil v Bundeslize Mönchengladbachu. Po výhře poskočil tabulkou

První duel německé ligy bez diváků skončil lépe pro domácí Mönchengladbach. Borussia zvítězila v dohrávce 21. kola v derby proti Kolínu nad Rýnem 2:1 a vyhoupla se na čtvrté místo tabulky zajišťující postup do Ligy mistrů.

Utkání Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem bez diváků
zdroj: ČTK/DPA autor: Roland Weihrauch

V komorní atmosféře Borussia Parku, který obvykle zaplňuje 55 tisíc diváků, poslal domácí v derby do vedení ve 32. minutě sedmým gólem v sezoně Breel Ambolo zatočenou střelou k tyči. V 70. minutě zvýšil nechtěně kolínský Jorge Meré, jenž si srazil do vlastní branky centr domácích. Snížení Marka Utha přišlo v 81. minutě pro hosty už pozdě.

Dnešní zápas před prázdnými tribunami budou o víkendu následovat všechny zápasy kola, neboť německé úřady kvůli epidemii zakázaly akce s více než 1000 diváky.