U fotbalistů Tottenhamu skončil trenér Antonio Conte. Vedení londýnského klubu se s italským koučem dohodlo na předčasném rozvázání smlouvy, která mu měla vypršet v létě. Do konce sezony tým povede dosavadní asistent Christian Stellini.
Conte po kritice vlastních hráčů končí jako trenér Tottenhamu
Třiapadesátiletý Conte skončil týden poté, co za špatné výkony ostře zkritizoval hráče. Po remíze 3:3 se Southamptonem, nad kterým Tottenham vedl už 3:1, prohlásil, že jsou sobečtí, nehrají jako tým, nechtějí si pomáhat a nedávají do hry srdce.
Conte vedl Tottenham od listopadu 2021 a s týmem díky čtvrtému místu v Premier League postoupil do Ligy mistrů.
V probíhajícím ročníku jsou Spurs čtvrtí se ziskem 49 bodů. Od vedoucího Arsenalu je dělí 20 bodů a před pátým Newcastlem mají odstup dvou bodů, United však mají dva zápasy k dobru.