ŠKODA CUP - Česká Kamenice

Barcelona si odvetu s Atléticem pohlídala a zahraje si opět finále Španělského poháru

Barcelona – Prvním jistým finalistou Španělského poháru jsou fotbalisté Barcelony. Katalánci v domácí odvetě s Atléticem uhráli remízu 1:1, která jim po úvodní výhře 2:1 v Madridu stačila na postup. O trofej si zahrají počtvrté v řadě, přičemž třikrát v řadě vyhráli. Jejich soupeřem bude 27. května buď Alavés, nebo Celta Vigo.

Barcelónský Luis Suárez slaví vstřelenou branku
zdroj: REUTERS autor: Albert Gea

Barcelona Španělský pohár vyhrála dvakrát v řadě a letos bude mít šanci dokonat hattrick.

I v odvetě semifinále otevřel skóre barcelonský kanonýr Luis Suárez. Na jeho gól do šatny odpověděl až v 83. minutě Kevin Gameiro, o čtyři minuty dříve přitom francouzský fotbalista neproměnil penaltu.

V té době hrály už oba týmy v deseti, protože domácí Sergi Roberto v 57. a Yannick Carrasco v 70. minutě dostali druhou žlutou kartu. Navíc v 90. minutě musel ze hřiště po druhém napomenutí i Suárez.

Fotbalový Španělský pohár - semifinále, odveta:

Barcelona - Atlético Madrid 1:1 (43. Suárez - 83. Gameiro), první zápas 2:1, postoupila Barcelona.