Zlín poprvé vyhrál a odsunul Bohemians na chvost druhé ligy

Zlín - Fotbalisté Zlína zdolali v předehrávce šestého kola druhé ligy Bohemians Praha 2:0. Díky prvnímu vítězství v sezoně opustili poslední příčku tabulky, kde je nahradil právě jejich dnešní soupeř.

Zlín v úvodu sezony trápila střelecká produktivita. V minulém kole mu však první góly v sezoně zajistily remízu 2:2 s Vltavínem a dnešní další dva góly na domácím stadionu na Letné stačily rovnou na tři body.

V prvním poločase po povedené kombinační akci zakončil do horní části branky Pavel Malcharek, dvacet minut po změně stran pojistil vedení trefou do prázdné branky Lukáš Holík po asistenci Roberta Bartolomeua.

Zlín - Bohemians Praha 2:0 (1:0)

Branky: 37. Malcharek, 65. Holík. Rozhodčí: Lerch - Urban, Kubr. ŽK: Bartolomeu, Malý, Holík - Laštovka, Suk. Diváci: 2067.

Zlín: Dostál - Malý, Hájek, Kubica, Hubáček - Bartolomeu, Polách, Salachna, Holík (82. Elšík) - Kurtin (31. Železník), Malcharek (90. Červenka). Trenér: Kalivoda.

Bohemians Praha: Mandous - Laštovka, Halama, Bohata, Križan - Macháček (66. Kyndl) - Kuzmanovič, Volek, Ptáček, Suk (74. Faltus) - Šenkeřík (81. Novotný). Trenér: Sazima.