Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Kučera se vysmál covidu. Teď vzal zpátečku a přispěje do Nadačního fondu Teplic

Nemyslíš? Zaplatíš, chtělo by se parafrázovat jednu známou dopravní kampaň. V tomto případě jde o záložníka Teplic Tomáše Kučeru. Ten minulý týden odehrál v jednom z pražských klubů rapový koncert, o čemž ale vedení klubu ani realizační tým nebyly informovány. To vše ve zjitřené době koronaviru. Kučera nyní přispěje nespecifikovanou částkou do nadačního fondu klubu.

Tomáš Kučera
zdroj: ČTK autor: Paprskář Pavel

"Toto chování bylo nepřípustné a nezodpovědné směrem ke zbývajícím hráčům, kteří se připravovali na páteční utkání," řekl předseda představenstva Pavel Šedlbauer.

Kučera byl kvůli svému nezodpovědnému chování vyřazen z nominace na páteční ligový duel se Slavií (1:5). A kouč Hejkal přiznal, že jeho absence byla jedním z důvodů vysoké porážky v Edenu.

"Sám Tomáš uznal, že se z jeho strany jednalo o špatný krok, který měl předem řešit s vedením klubu. Navrhl a dohodli jsme se, že tento svůj prohřešek bude kompenzovat zasláním finančního daru do Nadačního fondu FK Teplice, kde budou peníze použity na pomoc potřebným," uvedl Šedlbauer.

Kvůli pandemii koronaviru mají hráči Teplic od realizačního týmu doporučeno, aby se neúčastnili hromadných akcí a omezili styk s cizími lidmi. Klub se řídí i protiepidemickým manuálem Ligové fotbalové asociace, která řídí první a druhou ligu.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy