Boleslav si v Tipsport lize poradila s Varnsdorfem

Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli i čtvrté utkání v zimní přípravě. V Tipsport lize zdolali Varnsdorf 3:0 a mají blízko k postupu na závěrečný turnaj. K tomu jim stačí ve středu neprohrát doma s Jabloncem.

Trenér Svědík a asistent Saňák
zdroj: ČTK autor: Šimánek Vít

Středočeši pod vedením nového trenéra Martina Svědíka zatím v zimě porazili Olympii Hradec Králové 1:0, Trenčín 2:0 a v Tipsport lize Liberec 4:1 a Varnsdorf.

Druholigový soupeř sice držel s favoritem hodinu krok, ale v poslední půlhodině třikrát inkasoval. Dvakrát skóroval Miljan Vukadinovič, který je se třemi góly nejlepším střelcem týmu v přípravě. Podruhé se prosadila i nová posila Jakub Nečas.

V dresu Mladé Boleslavi nastoupil také jednadvacetiletý ruský záložník Vladislav Levin, který přišel na testy z Dynama Moskva.

Zimní fotbalová Tipsport liga:

Skupina B (Mladá Boleslav):

Mladá Boleslav - Varnsdorf 3:0 (0:0)
Branky: 64. a 87. Vukadinovič, 85. Nečas.

Sestava M. Boleslavi:
I. poločas: Šeda - Pauschek, Da Silva, Král, Fleišman - Valenta, Jánoš - Přikryl, Magera, Nečas - Chramosta.
II. poločas: Vejmola - Křapka, Da Silva, Hůlka, Keresteš - Levin, Mareš - Vukadinovič, Valenta, Fabián - Chramosta (68. Nečas). Trenér: Svědík.