Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Dohráno

Bod s Plzní je dobrý, ale zároveň mrzí, řekl Wágner, který měl na noze výhru

Kdyby v závěru proměnil vyloženou šanci, mohlo z toho být vítězství nad Plzní a velká oslava. Zlínský Tomáš Wágner ale nedal a po střetnutí měl smíšené pocity. Na jednu stranu byl rád, že ševci jeho gólem po 484 minutách v nejvyšší soutěži konečně skórovali a obrali favorita, mrzela ho ale propásnutá šance na překvapivé tři body.

Zlínský Tomáš Wágner neproměňuje velkou šanci v utkání s Plzní
zdroj: ČTK autor: Svoboda Jaroslav

"Jak to zhodnotit? Asi tak, že je to dobrý bod, který mrzí," řekl Wágner. "Nerad mluvím o štěstí, zda ho máte, či ne, ale toto byl úděl našich zápasů, které nedotáhneme do tří bodů. Tyto body bychom si všichni tady zasloužili," dodal devětadvacetiletý útočník.

Bývalý hráč Plzně v 79. minutě nejprve rychle vyrovnal po trefě hostujícího Michaela Krmenčíka a v poslední minutě mohl dokonat obrat. Po sólu ale jen trefil brankáře Aleše Hrušku, který přizvedl míč na břevno.

"Dostal jsem dobrou přihrávku od Jirase (Jiráčka), i když mě trochu vyhnala z osy. Hrušku znám, je fantastický gólman, hledal jsem někde nějakou škvíru. Neměl jsem tam už moc prostoru," konstatoval Wágner. Přesto věřil, že míč se snese do branky. "Myslel jsem, že balon padá hrozně rychle a dolů půjde ještě před brankou," dodal.

Šanci otevřít skóre měl už v prvním poločase. Kdyby proměnil všechny své příležitosti, mohl si dnes připsat hattrick. "Byly to výborné situace, je to škoda, ale hlavně té poslední," zdůraznil Wágner.

Po příchodu do Zlína na hostování z Mladé Boleslavi se trefil podruhé a zrovna do sítě klubu, kde v minulosti působil. "Plzeň patří do top trojky v české lize, nějaký čas jsem tam odehrál, ale už je to nějaká doba. Mně se na tyto silné kluby dost daří, a když vyrovnáte 10 minut před koncem, tak je to hezký pocit. Věřil jsem, že to ještě otočíme," uvedl Wágner.

Zlín v lize podeváté za sebou nezvítězil, ale bod s favoritem ho podle zkušeného útočníka může nakopnout. "Posledních 20 minut jsme ukázali, že když do toho šlápneme, tak můžeme v závěru získávat body," dodal.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy