58. Rally Šumava Klatovy

Havířov zdolal Ostravu a připsal si první vítězství

Havířov – Spoustu gólů i drama na závěr viděli fanoušci v 7. kole florbalové extraligy v Havířově. Domácí se sice dostali rychle do vedení, většinu zápasu ale tahala za delší konec hostující FBC Ostrava. Napínavý zápas nakonec za stavu 6:6 dospěl do prodloužení, které po 16 vteřinách rozhodl havířovský obránce Lukáš Jurčík a vítězství tak přece jen nakonec zůstalo doma. Vyhrát mohla Ostrava už v základní hrací době. Tři minuty před závěrečným hvizdem totiž havířovský brankář Laja vytáhl míček už zpoza brankové čáry, rozhodčí však regulérní gól Ostravy přehlédli. Havířov si tak i s pomocí sudích připsal první vítězství v nové sezoně.

Torpedo Havířov - FBC Ostrava 7:6 v prodl. (2:1, 2:4, 2:1 - 1:0)

Branky: 1., 9. a 51. Bajgar, 29. Vydra, 40. Mattivi, 49. Pavel Kožušník, 61. Jurčík - 29. a 37. Curney, 40. a 50. Dziurdzik, 2. Šimíček, 35. Skácel.