Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Triatlon ČR 2024

Soutěž k TdF 2024 – 9. etapa

Sledujte s námi letošní Tour de France a vyhrajte krásné ceny, stačí správně odpovědět na naši otázku.

Tour de France
zdroj: letour.fr

Michael Boroš dosáhl v Troyes svého nejlepšího výsledku v poslední sezoně Světového poháru v cyklokrosu. Kolikátý skončil?

a) jedenáctý

b) třináctý


Denně vybereme ze správných odpovědí pět výherců. Pátý vyhraje knihu Nové příběhy Staré dámy sportovního novináře Tomáše Macka, čtvrtý knihu Srdcem na kole Českem od Cycling Routes, třetí voucher na 2000 Kč od společnosti Tipsport, druhý dárkový set v hodnotě 2500 Kč od MTBIKER.shop a Pierre Baguette cycling team a první přenosný reproduktor JVC o výkonu 60 W v hodnotě 2599 Kč od značky JVC.

Výherci:

Jana Pospíšilová, Liberec
Petr Dohnal, Karlovy Vary
Soňa Poulová, Holasovice
Martin Lain, Brno
Michal Seifert, Praha 9

Po skončení Tour vybereme ze všech správných odpovědí čtyři výherce. Čtvrtý vyhraje televizor JVC s úhlopříčkou 75 palců a technologií QLED v hodnotě 22 990 Kč od značky JVC, třetí podepsaný cyklistický dres Peterem Saganem, druhý karbonová kola ERE Genus II SL30 v hodnotě 37 500 Kč a první silniční kolo TIME Alp d'Huez disc s výbavou Shimano ULTEGRA Di2 12s a karbonovými koly ERE research OMNIA CLR 45 od CYCLEVERSUM v hodnotě 190 000 Kč.

Jména výherců najdete po skončení Tour na těchto stránkách.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Soubory ke stažení:

Hlavní zprávy

Nejčtenější články