Volejbalový magazín

Hradecké basketbalistky si vyšláply i na KP Brno

Lvice ze Sokola Hradec Králové vyhrály v 7. kole ligy basketbalistek na půdě KP Brno 81:63 a na druhém místě tabulky mají na svém kontě stále jen jednu porážku.

Hradecké basketbalistky si vyšláply na KP Brno

Hradec Králové si v prvním poločase vypracoval dvacetibodové vedení, ale během třetí části ho skoro celé ztratil.

Lucia Hadačová košem v poslední sekundě třetí čtvrtiny snížila na rozdíl pouhých čtyř bodů. Blíž se ale domácí hráčky nedostaly.

Reprezentační pivotka Renáta Březinová, autorka 17 bodů, dala na začátku poslední části hry poslední ze svých tří trojek a Hradec se uklidnil. Brňanky zůstávají po porážce na pátém místě.