Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
FIFA World Cup za oponou
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
2. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Zuzana a Tomáš Paulovi Norsko - Česko 6:7 DE
2. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Švédsko - Velká Británie 5:9
2. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Austrálie - USA 5:6
2. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Čína - Švýcarsko 7:6 DE
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
3. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Zuzana a Tomáš Paulovi Švédsko - Česko 7:4
3. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) USA - Itálie 4:8
3. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Austrálie - Čína 5:6
3. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Velká Británie - Kanada 6:4
3. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) Kanada - Švýcarsko 12:1
3. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (skupina B) Česko - Čína 3:1
3. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) Itálie - Švýcarsko 8:7
3. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) USA - Norsko 6:11
3. 2., 9:40 lední hokej turnaj žen (skupina B) Švédsko - Japonsko 1:3
3. 2., 11:00 akrobatické lyžování jízda v boulích žen (kvalifikace) 1. Anthonyová (Aus.) 83,75, 2. Laffontová (Fr.) 81,11, 3. Kaufová (USA) 79,15.
3. 2., 12:45 akrobatické lyžování jízda v boulích mužů (kvalifikace) 1. Kingsbury (Kan.) 81,15, 2. Wallberg (Švéd.) 79,12, 3. Cavet (Fr.) 78,40.
3. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Zuzana a Tomáš Paulovi Česko - Austrálie 8:2
3. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Norsko - Kanada 6:7
3. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Švýcarsko - Velká Británie 8:7
3. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Čína - Švédsko 6:7
3. 2., 14:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) Finsko - USA 2:5
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
4. 2., 1:35 curling smíšené páry (skupina) Itálie - Norsko 11:8
4. 2., 1:35 curling smíšené páry (skupina) Švédsko - Austrálie 7:6
4. 2., 1:35 curling smíšené páry (skupina) Kanada - Švýcarsko 7:5
4. 2., 3:00 krasobruslení krátký program mužů (týmová soutěž) Michal Březina . Chen (USA) 111,71 b., 2. Uno (Jap.) 105,46, 3. Kondraťuk (ROV) 95,81, ...7. Březina 76,77.
4. 2., 4:40 krasobruslení rytmické tance (týmová soutěž) Natálie a Filip Taschlerovi 1. Hubbellová, Donohue (USA) 86,56, 2. Sinicinová, Kacalapov (ROV) 85,05, 3. Guignardová, Fabbri (It.) 83,83, ...6. Taschlerová, Taschler 68,99.
4. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) ROV - Švýcarsko 5:2
4. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (skupina B) Dánsko - Čína 1:3
4. 2., 6:20 krasobruslení krátký program dvojic (týmová soutěž) Jelizaveta Žuková a Martin Bidař 1. Suej Wej-ťin, Chan Cchung (Čína) 82,83, 2. Mišinová, Galljamov (ROV) 82,64, 3. Knierimová, Frazier (USA) 75,00, ...8. Žuková, Bidař 56,70.
4. 2., 6:35 curling smíšené páry (skupina) Zuzana a Tomáš Paulovi Česko - Itálie 2:10
4. 2., 6:35 curling smíšené páry (skupina) Švédsko - USA 7:8
4. 2., 6:35 curling smíšené páry (skupina) Velká Británie - Austrálie 9:8
4. 2., 6:35 curling smíšené páry (skupina) Čína - Kanada 6:8
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
5. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Austrálie - Norsko 4:10
5. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Švýcarsko - Švédsko 1:6
5. 2., 3:45 snowboarding slopestyle žen (kvalifikace) Šárka Pančochová 1. Sadowská Synnottová (N. Zél.) 86,75, 2. Muraseová (Jap.) 81,45, 3. Rukajärviová (Fin.) 78,83, ...26. Pančochová 25,51.
5. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) Kanada - Finsko 11:1
5. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) Zuzana a Tomáš Paulovi Česko - Velká Británie 3:8
5. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) Čína - USA 5:7
5. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) Austrálie - Itálie 3:7
5. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) Švédsko - Kanada 6:2
5. 2., 7:20 skoky na lyžích střední můstek mužů (kvalifikace) Roman Koudelka, Čestmír Kožíšek, Filip Sakala 1. Lindvik 116,7 b. (100,5 m), 2. Johansson (oba Nor.) 116,6 (103), 3. Žyla (Pol.) 112,1 (102,5), ...19. Koudelka 93,4 (93,5), 22. Kožíšek 91,4 (93), 51. Sakala 39,2 (67,5)
5. 2., 8:45 běh na lyžích skiatlon žen Petra Nováková, Petra Hynčicová 1. Johaugová (Nor.) 44:13,7, 2. Něprjajevová (ROV) -30,2, 3. Stadloberová (Rak.) -30,5, ...26. Hynčicová -4:27,1, 30. Nováková -4:39,0.
5. 2., 9:30 rychlobruslení 3000 metrů žen Martina Sáblíková, Nikola Zdráhalová 1. Schoutenová (Niz.) 3:56,93, 2. Lollobrigidaová (It.) 3:58,06, 3. Weidemannová (Kan.) 3:58,64, 4. Sáblíková 4:00,34, ...18. Zdráhalová 4:13,13.
5. 2., 9:40 lední hokej turnaj žen (skupina B) Japonsko - Dánsko 6:2
5. 2., 9:40 lední hokej turnaj žen (skupina B) Česko - Švédsko 3:1
5. 2., 10:00 biatlon smíšená štafeta Markéta Davidová, Jessica Jislová, Mikuláš Karlík, Michal Krčmář 1. Norsko (Olsbuová Röiselandová, Eckhoffová, T. Bö, J.T. Bö) 1:06:45,6 (3+13), 2. Francie (Chevalierová-Bouchetová, Simonová, Jacquelin, Fillon Maillet) -0,9 (3+11), 3. ROV (Nigmatullinová, K. Rezcovová, Loginov, Latypov) -1,5 (1+13), ...12. Česko -3:34,6 (3+17).
5. 2., 11:00 akrobatické lyžování jízda v boulích mužů (kvalifikace) 1. Elofsson (Švéd.) 78,87, 2. Summers (Aus.) 77,93, 3. Page (USA) 77,36.
5. 2., 11:45 skoky na lyžích střední můstek žen Karolína Indráčková, Klára Ulrichová, Anežka Indráčková 1. Bogatajová (Slovin.) 239,0 b. (108+100 m), 2. Althausová (Něm.) 236,8 (105,5+94), 3. Križnarová (Slovin.) 232,0 (103+99,5), ...28. K. Indráčková 130,7 (82+65), 30. A. Indráčková 123,3 (79+72,5), v prvním kole 33. Ulrichová 48,2 (70,5).
5. 2., 12:00 short track 500 metrů žen (rozjížďky) Michaela Hrůzová 1. Schultingová (Niz.) 42,379 (ol. rekord), 2. Boutinová (Kan.) 42,732, 3. Jaszapatiová (Maď.) 42,848, ...Hrůzová 45,060 - nepostoupila.
5. 2., 12:10 saně muži (1. + 2. jízda) Michael Lejsek 1. Ludwig (Něm.) 1:54,501 (57,063+57,438), 2. Kindl (Rak.) -0,039 (57,110+57,430), 3. D. Fischnaller (It.) -0,304 (57,361+57,444), ...29. Lejsek -4,986 (59,542+59,945).
5. 2., 12:30 akrobatické lyžování jízda v boulích mužů (finále) 1. Wallberg (Švéd.) 83,23 b., 2. Kingsbury (Kan.) 82,18, 3. Horišima (Jap.) 81,48.
5. 2., 12:35 short track 1000 metrů mužů (rozjížďky) 1. Hwang Dae-heon (Kor.) 1:23,042 (ol. rekord), 2. Knegt (Niz.) 1:23,097, 3. Žen C'-wej (Čína) 1:23,772.
5. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Zuzana a Tomáš Paulovi Česko - Švýcarsko 3:11
5. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Velká Británie - Itálie 5:7
5. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Norsko - Čína 9:6
5. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) USA - Kanada 2:7
5. 2., 13:20 short track smíšená štafeta 1. Čína (Čchü Čchun-jü, Fan Kche-sin, Wu Ta-ťing, Žen C'-wej) 2:37,348, 2. Itálie (Fontanaová, Valcepinaová, Sighel, Cassinelli) 2:37,364, 3. Maďarsko (Jászapátiová, Konyaová, Shaoang Liu, Shaolin Sándor Liu) 2:40,900.
5. 2., 14:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) USA - Rusko 5:0
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
6. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Zuzana a Tomáš Paulovi USA - Česko 8:10
6. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Velká Británie - Čína 6:5
6. 2., 2:30 snowboarding slopestyle žen (finále) 1. Sadowská-Synnottová (N. Zél.) 92,88 b., 2. Marinová (USA) 87,68, 3. Coadyová (Austr.) 82,68.
6. 2., 2:35 krasobruslení krátký program žen (týmová soutěž) Eliška Březinová 1. Valijevová (ROV) 90,18, 2. Higučiová (Jap.) 74,73, 3. Schizasová (Kan.) 69,60, ...8. Březinová 61,05.
6. 2., 4:55 krasobruslení volné jízdy mužů (týmová soutěž) 1. Kagijama (Jap.) 208,94, 2. Kondraťuk (ROV) 181,65, 3. Zhou (USA) 171,44.
6. 2., 5:30 snowboarding slopestyle mužů (kvalifikace) 1. Su I-ming (Čína) 86,80, 2. McMorris (Kan.) 83,30, 3. Fitzsimons (USA) 78,76.
6. 2., 7:00 alpské lyžování sjezd mužů ODLOŽENO
6. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) Zuzana a Tomáš Paulovi Kanada - Česko 7:5
6. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) Norsko - Švédsko 6:2
6. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) Austrálie - Švýcarsko 9:6
6. 2., 7:05 curling smíšené páry (skupina) Itálie - Čína 8:4
6. 2., 8:00 běh na lyžích skiatlon mužů Adam Fellner, Petr Knop, Michal Novák 1. Bolšunov 1:16:09,8, 2. Spicov (oba ROV) -1:11,0, 3. Niskanen (Fin.) -2:00,2, ...18. Novák -4:41,1, 44. Knop -9:28,6, 46. Fellner -9:29,7.
6. 2., 9:30 rychlobruslení 5000 metrů mužů 1. Van der Poel (Švéd.) 6:08,84, 2. Roest (Niz.) 6:09,31, 3. Engebraaten (Nor.) 6:09,88.
6. 2., 9:40 lední hokej turnaj žen (skupina B) Čína - Japonsko 2:1 SN
6. 2., 11:00 akrobatické lyžování jízda v boulích žen (kvalifikace) 1. Gagnonová (Kan.) 75,63, 2. Sumijošiová (Jap.) 72,58, 3. Ashová (Aus.) 72,20.
6. 2., 12:00 skoky na lyžích střední můstek mužů Roman Koudelka, Čestmír Kožíšek 1. R. Kobajaši (Jap.) 275,0 b. (104,5+99,5 m), 2. Fettner (Rak.) 270,8 (102,5+104), 3. Kubacki (Pol.) 265,9 (104+103), ...18. Koudelka 249,5 (102+97,5), 29. Kožíšek 211,9 (100+85).
6. 2., 12:30 saně muži (3. + 4. jízda) Michael Lejsek 1. Ludwig (Něm.) 3:48,735 (57,063+57,438+57,043+57,191), 2. Kindl (Rak.) -0,160 (57,110+57,430+57,117+57,238), 3. D. Fischnaller (It.) -0,951 (57,361+57,444+57,461+57,420), ...30. Lejsek 2:59,567 po třech jízdách (59,542+59,945+1:00,080).
6. 2., 12:30 akrobatické lyžování jízda v boulích žen (finále) 1. Anthonyová (Austr.) 83,09, 2. Kaufová (USA) 80,28, 3. Smirnovová (ROV) 77,72.
6. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Švýcarsko - USA 6:5
6. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Itálie - Švédsko 12:8
6. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Norsko - Velká Británie 6:2
6. 2., 13:05 curling smíšené páry (skupina) Kanada - Austrálie 8:10
6. 2., 14:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) Švýcarsko - USA 0:8
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
7. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Zuzana a Tomáš Paulovi Česko - Čína 8:6
7. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) USA - Velká Británie 4:8
7. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Kanada - Itálie 7:8
7. 2., 2:05 curling smíšené páry (skupina) Švýcarsko - Norsko 5:6
7. 2., 2:20 krasobruslení volné jízdy dvojic (týmová soutěž) 1. Mišinová, Galljamov (ROV) 145,20, 2. Miuraová, Kihara (Jap.) 139,60, 3. Čcheng Pcheng, Jang Ťin (Čína) 131,75.
7. 2., 2:30 akrobatické lyžování Big Air žen (kvalifikace) 1. Oldhamová (Kan.) 171,25, 2. Ledeuxová (Fr.) 171,00, 3. Tatalinová (ROV) 163,25.
7. 2., 2:30 alpské lyžování 1. kolo obřího slalomu žen Elese Sommerová 1. Hectorová (Švéd.) 57,56, 2. Truppeová (Rak.) 57,86, 3. Brignoneová (It.) 57,98, ...Sommerová nedokončila.
7. 2., 3:35 krasobruslení volné tance (týmová soutěž) 1. Chocková, Bates (USA) 129,07, 2. Sinicinová, Kacalapov (ROV) 128,17, 3. Gillesová, Poirier (Kan.) 124,39.
7. 2., 4:40 krasobruslení volné jízdy žen (týmová soutěž) 1. Valijevová (ROV) 178,92, 2. Sakamotová (Jap.) 148,66, 3. Schizasová (Kan.) 132,04.
7. 2., 4:40 krasobruslení týmová soutěž (konečné pořadí) 1. ROV 74 bodů, 2. USA 65, 3. Japonsko 63, ...8. Česko - nepostoupilo do volných jízd.
7. 2., 5:00 snowboarding slopestyle mužů (finále) 1. Parrot (Kan.) 90,96, 2. Su I-ming (Čína) 88,70, 3. McMorris (Kan.) 88,53.
7. 2., 5:00 alpské lyžování sjezd mužů 1. Feuz (Švýc.) 1:42,69, 2. Clarey (Fr.) -0,10, 3. Mayer (Rak.) -0,16.
7. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) Rusko - Kanada 1:6
7. 2., 6:30 akrobatické lyžování Big Air mužů (kvalifikace) 1. Ruud (Nor.) 187,75, 2. Hall (USA) 180,25, 3. Magnusson (Švéd.) 177,25.
7. 2., 7:30 alpské lyžování 2. kolo obřího slalomu žen 1. Hectorová (Švéd.) 1:55,69 (57,56+58,13), 2. Brignoneová (It.) -0,28 (57,98+57,99), 3. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,72 (59,07;57,34), ...Sommerová nedokončila 1. kolo.
7. 2., 9:30 rychlobruslení 1500 metrů žen Nikola Zdráhalová 1. Wüstová (Niz.) 1:53,28, 2. M. Takagiová (Jap.) 1:53,72, 3. De Jongová (Niz.) 1:54,82, ...21. Zdráhalová 1:59,54.
7. 2., 9:40 lední hokej turnaj žen (skupina B) Dánsko - Česko 3:2
7. 2., 10:00 biatlon vytrvalostní závod žen Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Jessica Jislová, Tereza Voborníková 1. Herrmannová (Něm.) 44:12,7 (1 tr. min.), 2. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -9,4 (1), 3. Röiselandová (Nor.) -15,3 (2), ...6. Davidová -31,9 (1), 19. Charvátová -2:33,9 (2), 27. Jislová -4:04,8 (2), 34. Voborníková -4:38,9 (2).
7. 2., 12:45 skoky na lyžích smíšené týmy Klára Ulrichová, Čestmír Kožíšek, Karolína Indráčková, Roman Koudelka 1. Slovinsko (Križnarová, Zajc, Bogatajová, P. Prevc) 1001,5 b., 2. Rusko (Machiniová, Sadrejev, Avvakumovová, Klimov) 890,3, 3. Kanada (Loutittová, Soukup, Strateová, Boyd-Clowes) 844,6 ...7. Česko (Ulrichová, Kožíšek, K. Indráčková, Koudelka) 722,8.
7. 2., 12:50 saně ženy (1. + 2. jízda) Anna Čežíková 1. Geisenbergerová 1:56,825 (58,402+58,423), 2. Berreiterová (obě Něm.) -0,208 (58,525+58,508), 3. Ivanovová (ROV) -0,591 (58,733+58,683), ...29. Čežíková -4,736 (1:00,392+1:01,169).
7. 2., 12:30 short track 500 metrů žen (vyřazovací jízdy) 1. Fontanaová (It.) 42,488, 2. Schultingová (Niz.) 42,559, 3. Boutinová (Kan.) 42,724, ...v rozjížďkách 24. Hrůzová.
7. 2., 12:45 short track 1000 metrů mužů (vyřazovací jízdy) 1. Žen C'-wej 1:26,768, 2. Li Wen-lung (oba Čína) 1:29,917, 3. Shaoang Liu (Maď.) 1:35,663.
7. 2., 13:05 curling smíšené páry (semifinále) Norsko - Velká Británie 6:5
7. 2., 13:05 curling smíšené páry (semifinále) Itálie - Švédsko 8:1
7. 2., 14:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) Švýcarsko - Finsko 3:2
7. 2., 14:10 lední hokej turnaj žen (skupina B) Čína - Švédsko 1:2
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
8. 2., 2:20 krasobruslení krátký program mužů Michal Březina 1. Chen (USA) 113,97 bodu, 2. Kagijama 108,12, 3. Uno (oba Jap.) 105,90, ...25. Březina 75,19 - nepostoupil do volných jízd.
8. 2., 3:00 akrobatické lyžování Big Air žen (finále) 1. Guová (Čína) 188,25, 2. Ledeuxová (Fr.) 187,50, 3. Gremaudová (Švýc.) 182,50.
8. 2., 3:40 snowboarding paralelní obří slalom žen (kvalifikace) Ester Ledecká, Zuzana Maděrová 1. Ledecká 1:23,63, 2. Hofmeisterová (Něm.) -2,57, 3. Mikiová (Jap.) -3,52, ...23. Maděrová nepostoupila do vyřazovacích jízd.
8. 2., 4:00 alpské lyžování super-G mužů Jan Zabystřan 1. Mayer (Rak.) 1:19,94, 2. Cochran-Siegle (USA) -0,04, 3. Kilde (Nor.) -0,42, ...25. Zabystřan -3,15.
8. 2., 4:05 snowboarding paralelní obří slalom mužů (kvalifikace) 1. I Sang-ho (Korea) 1:20,54, 2. Karl -0,71, 3. Prommegger (oba Rak.) -0,83.
8. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) USA - Kanada 2:4
8. 2., 7:05 curling smíšené páry (o bronz) Švédsko - Velká Británie 9:3
8. 2., 7:30 snowboarding paralelní obří slalom žen (vyřazovací jízdy) Ester Ledecká 1. Ledecká, 2. Ulbingová (Rak.), 3. Kotniková (Slovin.).
8. 2., 7:45 snowboarding paralelní obří slalom mužů (vyřazovací jízdy) 1. Karl (Rak.), 2. Mastnak (Slovin.), 3. Wild (ROV).
8. 2., 9:00 běh na lyžích sprint volně žen (kvalifikace) Tereza Beranová, Zuzana Holíková, Petra Hynčicová, Kateřina Janatová 1. Sundlingová (Švéd.), 2. Brennanová (USA) -5,80, 3. Fähndrichová (Švýc.) -6,62, ...15. Janatová -11,77, 22. Beranová -13,17, ...33. Hynčicová -15,48, 44. Holíková -20,60 - nepostoupily do čtvrtfinále.
8. 2., 9:30 biatlon vytrvalostní závod mužů Michal Krčmář, Mikuláš Karlík, Jakub Štvrtecký, Milan Žemlička 1. Fillon Maillet (Fr.) 48:47,4 (2 tr. minuty), 2. Smolski (Běl.) -14,8 (0), 3. J. T. Bö (Nor.) -31,1 (2) ...31. Karlík -4:08,9 (3), 59. Krčmář -6:40,5 (5), 62. Žemlička -6:56,9 (2), 65. Štvrtecký -7:05,3 (5).
8. 2., 9:40 lední hokej turnaj žen (skupina B) Japonsko - Česko 3:2 SN
8. 2., 9:50 běh na lyžích sprint volně mužů (kvalifikace) Michal Novák, Jan Pěchoušek, Luděk Šeller, Ondřej Černý 1. Chanavat (Fr.), 2. Usťugov (ROV) -1,48, 3. Klaebo (Nor.) -1,71, ...9. Černý -5,62, 21. Novák -7,46, 29. Šeller -9,06, ...33. Pechoušek -10,00 - nepostoupil do čtvrtfinále.
8. 2., 11:30 rychlobruslení 1500 metrů mužů 1. Nuis 1:43,21, 2. Krol (oba Niz.) 1:43,55, 3. Kim Min-sok (Korea) 1:44,24.
8. 2., 11:30 běh na lyžích sprint volně žen (vyřazovací jízdy) Tereza Beranová, Kateřina Janatová 1. Sundlingová 3:09,68, 2. Dahlqvistová (obě Švéd.) -2,88, 3. Digginsová (USA) -3,16, ...19. Janatová, 20. Beranová - vypadly ve čtvrtfinále.
8. 2., 11:55 běh na lyžích sprint volně mužů (vyřazovací jízdy) Michal Novák, Luděk Šeller, Ondřej Černý 1. Klaebo (Nor.) 2:58,06, 2. Pellegrino (It.) -0,26, 3. Terentěv (ROV) -1,31, ...23. Novák, 26. Černý, 29. Šeller - vypadli ve čtvrtfinále.
8. 2., 12:50 saně ženy (3. + 4. jízda) Anna Čežíková 1. Geisenbergerová 3:53,454 (58,402+58,423+58,226+58,503), 2. Berreiterová (obě Něm.) -0,493 (58,525+58,508+58,348+58,566), 3. Ivanovová (ROV) -1,053 (58,733+58,683+58,461+58,630), ...30. Čežíková 3:01,662 po třech jízdách (1:00,392+1:01,169+1:00,101).
8. 2., 13:05 curling smíšené páry (finále) Itálie - Norsko 8:5
8. 2., 14:10 lední hokej turnaj žen (skupina B) Švédsko - Dánsko 3:1
8. 2., 14:10 lední hokej turnaj žen (skupina A) Finsko - ROV 5:0
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
9. 2., 2:30 snowboarding U rampa žen (kvalifikace) Šárka Pančochová 1. Kimová (USA) 87,75, Onová (Jap.) 83,75, 3. Cchaj Süe-tchung (Čína) 83,25,… 18. Pančochová 41,75 - nepostoupila do finále.
9. 2., 3:15 alpské lyžování 1. kolo slalomu žen Martina Dubovská, Elese Sommerová, Gabriela Capová 1. Dürrová (Něm.) 52,17, 2. Gisinová (Švýc.) -0,03, 3. Hectorová (Švéd.) -0,12,... 16. Dubovská -1,73, 33. Capová -3,79, 38. Sommerová -4,21.
9. 2., 4:00 akrobatické lyžování Big Air mužů (finále) 1. Ruud (Nor.) 187,75 b., 2. Stevenson (USA) 183,0, 3. Harlaut (Švéd.) 181,0.
9. 2., 4:00 snowboarding snowboardcross žen (kvalifikace) Vendula Hopjáková 1. Moioliová (It.) 1:22,19, 2. Bankesová (Brit.) 1:22,72, 3. Odineová (Kan.) 1:23,01,… 23. Hopjáková 1:25,49.
9. 2., 5:30 snowboarding U rampa mužů (kvalifikace) 1. Hirano A. (Jap.) 93,25, 2. James (USA) 91,25, 3. Hirano R. (Jap.) 87,00.
9. 2., 6:45 alpské lyžování 2. kolo slalomu žen Martina Dubovská, Elese Sommerová, Gabriela Capová 1. Vlhová (SR) 1:44,98 (52,89+52,09), 2. Liensbergerová (Rak.) -0,08 (52,83+52,23), 3. Holdenerová (Švýc.) -0,12 (52,65+52,45), ...13. Dubovská -2,05 (53,90+53,13), 32. Capová -6,26 (55,96+55,28), Sommerová nedokončila 2. kolo.
9. 2., 7:30 snowboarding snowboardcross žen (vyřazovací jízdy) Vendula Hopjáková 1. Jacobellisová (USA), 2. Trespeuchová (Fr.), 3. Odineová (Kan.),… Hopjáková vypadla v osmifinále.
9. 2., 9:00 severská kombinace střední můstek Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Jamamoto (Jap.) 133, 2. Greiderer (Rak.) 123,4, 3. Schmid (Něm) 123,1,… 13. Portyk 110,8, 22. Pažout 99,9, 25. Daněk 98,2, 29. Vytrval 93,5.
9. 2., 9:40 lední hokej turnaj mužů (skupina B) ROV - Švýcarsko 1:0
9. 2., 12:00 short track 1500 metrů mužů (vyřazovací jízdy) 1. Hwang Te-hon (Korea) 2:09,219, 2. Dubois (Kan.) 2:09,254, 3. Jelistratov (ROV) 2:09,267.
9. 2., 12:00 severská kombinace běh na 10 km Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Geiger (Něm.) 25:07,7, 2. Graabak (Nor.) -0,8, 3. Greiderer (Rak.) -6,6,… 20. Portyk -2:08,7, 21. Daněk -2:34,1, 26. Vytrval -2:57,0, 29. Pažout -3:23,7
9. 2., 12:40 short track 1000 metrů žen (rozjížďky) 1. Schultingová (Niz.) 1:27,292, 2. Chan Jü-tchung (Čína) 1:27,401, 3. Stoddardová (USA) 1:27,528.
9. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) USA - ROV 6:5
9. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Čína - Švédsko 4:6
9. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Norsko - Švýcarsko 7:4
9. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Dánsko - Kanada 5:10
9. 2., 13:20 saně dvojice (1. + 2. jízda) Zdeněk Pěkný a Filip Vejdělek 1. Wendl, Arlt 1:56,554 min. (58,255+58,299), 2. Eggert, Benecken (všichni Něm.) -0,099 (58,300+58,353), 3. Steu, Koller (Rak.) -0,511 (58,426+58,639)... 16. Pěkný, Vejdělek -3,563 (1:00,248+59,869).
9. 2., 13:45 short track štafeta žen (semifinále) Finále A: Nizozemsko, Čína, Kanada, Jižní Korea Finále B: Polsko, Itálie, ROV, USA
9. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (skupina B) Česko - Dánsko 1:2
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
10. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) ROV - USA 3:9
10. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Velká Británie - Švýcarsko 5:6
10. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Dánsko - Čína 7:6
10. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Švédsko - Japonsko 8:5
10. 2., 2:30 snowboarding U rampa žen (finále) 1. Kimová (USA) 94,00, 2. Castelletová (Špa.) 90,25, 3. Tomitaová (Jap.) 88,25.
10. 2., 2:30 skeleton muži (1. + 2. jízda) 1. Grotheer 2:00,33 (1:00,00+1:00,33), 2. Jungk (oba Něm.) -0,70 (1:00,50+1:00,53), 3. Jen Wen-kang (Čína) -0,75 (1:00,43+1:00,65).k
10. 2., 2:35 krasobruslení volné jízdy mužů 1. Chen (USA) 332,60, 2. Kagijama 310,05, 3. Uno (oba Jap.) 293,0.
10. 2., 3:30 alpské lyžování kombinační sjezd mužů Jan Zabystřan 1. Kilde (Nor.) 1:43,12, 2. Crawford (Kan.) -0,02, 3. Seger (Kan.) -0,42... 9. Zabystřan -1,42.
10. 2., 4:15 snowboarding snowboardcross mužů (kvalifikace) 1. Grondin (Kan.) 1:16,29, 2. Lüftner (Rak.) 1:17,00, 3. Dusek (Rak.) 1:17,05.
10. 2., 5:10 lední hokej turnaj mužů (skupina C) Švédsko - Lotyšsko 3:2
10. 2., 7:00 snowboarding snowboardcross mužů (vyřazovací jízdy) 1. Hämmerle (Rak.), 2. Grondin (Kan.), 3. Visintin (It.).
10. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Norsko - Kanada 5:6
10. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) USA - Švédsko 4:7
10. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Velká Británie - Itálie 7:5
10. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Čína - ROV 4:7
10. 2., 7:15 alpské lyžování kombinační slalom mužů Jan Zabystřan 1. Strolz 2:31,43 (Rak.), 2. Kilde (Nor.) -0,59, 3. Crawford -0,68 (Kan.),… Zabystřan nedokončil slalom.
10. 2., 8:00 běh na lyžích 10 km klasicky žen Kateřina Janatová, Petra Nováková, Petra Hynčicová 1. Johaugová (Nor.) 28:06,3, 2. Niskanenová -0,4, 3. Parmakoskiová (obě Fin.) -31,5,… 30. Nováková -2:54,4, 34. Janatová -3:00,9, 42. Hynčicová -3:21,7.
10. 2., 9:40 lední hokej turnaj mužů (skupina C) Finsko - Slovensko 6:2
10. 2., 12:00 akrobatické lyžování akrobatické skoky (soutěž týmů) 1. USA 338,34, 2. Čína 324,22, 3. Kanada 290,98.
10. 2., 13:00 rychlobruslení 5000 metrů žen Martina Sáblíková 1. Schoutenová (Niz.) 6:43,51, 2. Weidemannová (Kan.) 6:48,18, 3. Sáblíková 6:50,09.
10. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Čína - Švýcarsko 5:7
10. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) USA - Dánsko 7:5
10. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Švédsko - Velká Británie 2:8
10. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Kanada - Jižní Korea 12:7
10. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (skupina A) USA - Čína 8:0
10. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (skupina A) Kanada - Německo 5:1
10. 2., 14:30 saně soutěž týmů Anna Čežíková, Michael Lejsek, Zdeněk Pěkný a Filip Vejdělek 1. Německo (Geisenbergerová, Ludwig, Wendl/Arlt) 3:03,406, 2. Rakousko (Egleová, Kindl, Steu/Koller) -0,080, 3. Lotyšsko (Tirumaová, Aparjods, Bots/Plume) -0,948, ...10. Česko (Čežíková, Lejsek, Pěkný/Vejdělek) -6,150.
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
11. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Velká Británie - USA 7:9
11. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Švýcarsko - ROV 6:3
11. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Dánsko - Čína 4:5
11. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Švédsko - Itálie 9:3
11. 2., 2:30 snowboarding U rampa mužů (finále) 1. A. Hirano (Jap.) 96,00, 2. James (Austr.) 92,50, 3. Scherrer (Švýc.) 87,25.
11. 2., 2:30 skeleton ženy (1. + 2. jízda) Anna Fernstädtová 1. Narracottová (Austr.) 2:04,34 (1:02,05+1:02,29), 2. Neiseová -0,21 (1:02,36+1:02,19), 3. Hermannová (obě Něm.) -0,23 (1:02,28+1:02,29), ...7. Fernstädtová -0,45 (1:02,35+1:02,44).
11. 2., 4:00 alpské lyžování super-G žen Ester Ledecká, Barbora Nováková, Tereza Nová 1. Gutová-Behramiová (Švýc.) 1:13,51, 2. Puchnerová (Rak.) -0,22, 3. Gisinová (Švýc.) -0,30,… 5. Ledecká -0,43, 33. Nová -4,37, 36. Nováková -4,75.
11. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (čtvrtfinále) USA - Česko 4:1
11. 2., 5:10 lední hokej turnaj mužů (skupina B) Dánsko - ROV 0:2
11. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Kanada - Japonsko 5:8
11. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) USA - Čína 8:4
11. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Jižní Korea - Velká Británie 9:7
11. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Švýcarsko - ROV 8:7
11. 2., 8:00 běh na lyžích 15 km klasicky mužů Adam Fellner, Petr Knop, Michal Novák 1. Niskanen (Fin.) 37:54,8, 2. Bolšunov (ROV) -23,2, 3. Klaebo (Nor.) -37,5,… 31. Fellner -3:06,2, 50. Novák -4:11,8, 54. Knop -4:39,6.
11. 2., 9:00 rychlobruslení 10 000 metrů mužů 1. Van der Poel (Švéd.) 12:30,740, 2. Roest (Niz.) -13,85, 3. Ghiotto (It.) -15,24.
11. 2., 9:40 lední hokej turnaj mužů (skupina B) Česko - Švýcarsko 2:1
11. 2., 9:40 lední hokej turnaj mužů (skupina C) Švédsko - Slovensko 4:1
11. 2., 10:00 biatlon sprint žen Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Jessica Jislová, Tereza Voborníková 1. Röiselandová (Nor.) 20:44,3 (0), 2. E. Öbergová (Švéd.) -30,9 (0), 3. Wiererová (It.) -37,2 (0),...25. Charvátová -1:51,3 (1), 31. Jislová -1:58,4 (1), 41. Davidová -2:27,5 (4), 58. Voborníková -2:46,6 (2).
11. 2., 12:00 skoky na lyžích velký můstek mužů (kvalifikace) Roman Koudelka, Čestmír Kožíšek, Viktor Polášek, Filip Sakala 1. Lindvik (Nor.) 136,4, 2. Granerud (Nor.) -4,8, 3. Prevc (Slov.) -8,1,… 25. Kožíšek -28,6, 45. Sakala -52,1, 48. Koudelka -56,9, 50. Rýdl -61,9.
11. 2., 12:00 short track 1000 metrů žen (vyřazovací jízdy) 1. Schultingová (Niz.) 1:28,40, 2. Čchö Min-čong (Korea) 1:28,46, 3. Desmetová (Bel.) 1:28,94.
11. 2., 12:15 short track 500 metrů mužů (rozjížďky) 1. Wu Ta-ťing (Čína) 40,230, 2. Ivlijev (ROV) 40,272, 3. Sighel (Kan.) 40,350.
11. 2., 13:00 short track štafeta mužů (semifinále) Finále A: Kanada, Itálie, Čína, Jižní Korea, ROV, Finále B: Japonsko, Nizozemsko, Maďarsko
11. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Kanada - Švýcarsko 3:5
11. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) ROV - Dánsko 10:2
11. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Velká Británie - Norsko 8:3
11. 2., 13:20 skeleton muži (3. + 4. jízda) 1. Grotheer 4:01,01 (1:00,00+1:00,33+1:00,16+1:00,52), 2. Jungk (oba Něm.) -0,66 (1:00,50+1:00,53+1:00,31+1:00,33), 3. Jen Wen-kang (Čína) -0,76 (1:00,43+1:00,65+1:00,54+1:00,15).
11. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (skupina C) Lotyšsko - Finsko 1:3
11. 2., 14:10 lední hokej turnaj žen (čtvrtfinále) Kanada - Švédsko 11:0
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
12. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Jižní Korea - ROV 9:5
12. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Japonsko - Dánsko 8:7
12. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Švédsko - Kanada 7:6
12. 2., 3:00 snowboarding snowboardcross (smíšené týmy) 1. Baumgartner, Jacobellisová (USA), 2. Visintin, Moioliová (It.), 3. Grondin, Odineová (Kan.).
12. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (čtvrtfinále) ROV - Švýcarsko 2:4
12. 2., 5:10 lední hokej turnaj mužů (skupina A) Kanada - USA 2:4
12. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Kanada - Švédsko 4:7
12. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Itálie - Čína 9:12
12. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) USA - Norsko 6:7
12. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Dánsko - Švýcarsko 6:8
12. 2., 8:30 běh na lyžích štafeta žen Tereza Beranová, Petra Hynčicová, Kateřina Janatová, Petra Nováková 1. ROV (Stupaková, Něprjajevová, Sorinová, Stěpanovová) 53:41,0, 2. Německo (Sauerbreyová, Henningová, Carlová, Krehlová) -18,2, 3. Švédsko (Dahlqvistová, Anderssonová, Karlssonová, Sundlingová) -20,7, ...13. Česko (Beranová, Nováková, Janatová, Hynčicová) -5:51,6.
12. 2., 9:00 rychlobruslení stíhačka žen (čtvrtfinále) SF1: Japonsko, ROV, SF2: Kanada, Nizozemsko
12. 2., 9:40 lední hokej turnaj žen (čtvrtfinále) Finsko - Japonsko 7:1
12. 2., 9:40 lední hokej turnaj mužů (skupina A) Německo - Čína 3:2
12. 2., 9:50 rychlobruslení 500 metrů mužů 1. Kao Tching-jü (Čína) 34,32, 2. Čcha Min-kjo (Korea) 34,39, 3. Morišige (Jap.) 34,49.
12. 2., 10:00 biatlon sprint mužů Michal Krčmář, Mikuláš Karlík, Jakub Štvrtecký, Adam Václavík 1. J. T. Bö (Nor.) 24:00,4 (1 trest. okruh), 2. Fillon Maillet (Fr.) -25,5 (1), 3. T. Bö (Nor.) -38,9 (1),...16. Krčmář -1:22,0 (1), 28. Karlík -1:48,4 (3), 58. Štvrtecký -2:47,9 (3), 59. Václavík -2:49,8 (3).
12. 2., 12:00 skoky na lyžích velký můstek mužů Roman Koudelka, Čestmír Kožíšek, Radek Rýdl, Filip Sakala 1. Lindvik (Nor.) 296,1 b. (140,5+140 m), 2. Kobajaši (Jap.) 292,8 (142+138), 3. Geiger (Něm.) 281,3 (138+138), ... 41. Koudelka 108,7 (124), 42. Kožíšek 108,1 (122,5), 47. Rýdl 96,7 (118,5), 48. Sakala 93,1 (116) nepostoupili do druhého kola.
12. 2., 12:05 krasobruslení rytmické tance Natálie a Filip Taschlerovi 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 90,83 b., 2. Sinicinová, Kacalapov (ROV) 88,85, 3. Hubbellová, Donohue (USA) 87,13, ...17. Taschlerová, Taschler 67,22.
12. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Dánsko - Švýcarsko 5:8
12. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Velká Británie - USA 10:5
12. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) ROV - Japonsko 5:10
12. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Švédsko - Čína 6:9
12. 2., 13:20 skeleton ženy (3. + 4. jízda) Anna Fernstädtová 1. Neiseová (Něm.) 4:07,62 (1:02,36+1:02,19+1:01,44+1:01,63), 2. Narracottová (Austr.) -0,62 (1:02,05+1:02,29+1:01,79+1:02,11), 3. Bosová (Niz.) -0,84 (1:02,51+1:02,22+1:01,86+1:01,87), ...7. Fernstädtová -1,70 (1:02,35+1:02,44+1:02,27+1:02,26).
12. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (skupina B) ROV - Česko 5:6 PP
12. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (skupina B) Švýcarsko - Dánsko 3:5
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
13. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Itálie - ROV 7:10
13. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Čína - Velká Británie 6:7
13. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Norsko - Švédsko 4:6
13. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) USA - Kanada 5:10
13. 2., 2:30 boby monobob (1. + 2. jízda) 1. Humphriesová (USA) 2:09,10 (1:04,44+1:04,66), 2. De Bruinová (Kan.) -1,04 (1:05,12+1:05,02), 3. Nolteová (Něm.) -1,22 (1:04,74+1:05,58).
13. 2., 3:00 akrobatické lyžování slopestyle žen (kvalifikace) ODLOŽENO
13. 2., 3:15 alpské lyžování 1. kolo obřího slalomu mužů Kryštof Krýzl, Jan Zabystřan 1. Odermatt (Švýc.) 1:09,83, 2. Brennsteiner (Rak.) -0,04, 3. Faivre (Fra.) -0,08, …26. Krýzl -4,36, Zabystřan nedokončil 1. kolo.
13. 2., 5:10 lední hokej turnaj mužů (skupina C) Slovensko - Lotyšsko 5:2
13. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Švýcarsko - Kanada 8:4
13. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Jižní Korea - Čína 5:6
13. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) USA - Švédsko 4:10
13. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Dánsko - Velká Británie 2:7
13. 2., 8:00 běh na lyžích štafeta mužů Adam Fellner, Michal Novák, Petr Knop, Jan Pěchoušek 1. ROV (Červotkin, Bolšunov, Spicov, Usťugov) 1:54:50,7 hod., 2. Norsko (Iversen, Golberg, Holund, Klaebo) -1:07,2, 3. Francie (Jouve, Lapalus, Parisse, Manificat) -1:16,4, ...12. Česko (Fellner, Novák, Knop, Pechoušek) -10:07,1.
13. 2., 8:00 alpské lyžování 2. kolo obřího slalomu mužů Kryštof Krýzl 1. Odermatt (Švýc.) 2:09,35 min. (1:02,93+1:06,42), 2. Kranjec (Slovin.) -0,19 (1:03,71+1:05,83), 3. Faivre (Fr.) -1,34 (1:03,01+1:07,68), ...19. Krýzl -6,21 (1:07,29+1:08,27), Zabystřan nedokončil 1. kolo.
13. 2., 9:40 lední hokej turnaj mužů (skupina C) Finsko - Švédsko 4:3 PP
13. 2., 10:00 biatlon stíhačka žen Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Jessica Jislová, Tereza Voborníková 1. Röiselandová (Nor.) 34:46,9 (1 tr. okruh), 2. E. Öbergová (Švéd.) -1:36,5 (3), 3. Eckhoffová (Nor.) -1:48,7 (3), ...28. Davidová -4:02,9 (4), 34. Charvátová -4:56,3 (4), 35. Jislová -5:07,6 (2), Voborníková dostižena o kolo.
13. 2., 11:45 biatlon stíhačka mužů Michal Krčmář, Mikuláš Karlík, Jakub Štvrtecký, Adam Václavík 1. Fillon Maillet (Fr.) 39:07,5 min. (0 tr. okruhů), 2. T. Bö (Nor.) -28,6 (1), 3. Latypov (ROV) -35,3 (1), ...34. Krčmář -4:59,4 (7), 42. Karlík -6:31,3 (8), 44. Václavík -6:33,7 (6), 48. Štvrtecký -7:24,6 (7).
13. 2., 12:00 short track 500 metrů mužů (vyřazovací jízdy) 1. Shaoang Liu (Maď.) 40,338, 2. Ivlijev (ROV) 40,431, 3. Dubois (Kan.) 40,669.
13. 2., 12:00 akrobatické lyžování akrobatické skoky žen (kvalifikace) ODLOŽENO
13. 2., 12:35 short track štafeta žen (finále) 1. Nizozemsko (Schultingová, Poutsmaová, Velzeboerová, Van Kerkhofová) 4:03,409, 2. Korea (So Wi-min, Čche Min-čong, Kim A Lang, I Ju-pin) 4:03,627, 3. Čína (Čchü Čchun-jü, Čang Čchu-tchung, Fan Kche-sin, Čang Jü-tching) 4:03,863.
13. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Švýcarsko - Itálie 4:8
13. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Velká Británie - Dánsko 8:2
13. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Čína - USA 6:8
13. 2., 14:00 rychlobruslení stíhačka mužů (čtvrtfinále) Semifinále 1: Norsko, Nizozemsko, Semifinále 2: USA, ROV
13. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (skupina A) Čína - Kanada 0:5
13. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (skupina A) USA - Německo 3:2
13. 2., 14:55 rychlobruslení 500 metrů žen 1. Jacksonová (USA) 37,04, Takagiová (Jap.) -0,08, 3. Golikovová (ROV) -0,17,… 25. Zdráhalová -2,14.
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
14. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Čína - Japonsko 2:10
14. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) USA - Jižní Korea 8:6
14. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Kanada - ROV 11:5
14. 2., 2:20 krasobruslení volné tance Natálie a Filip Taschlerovi 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 226,98, 2. Sinicinová, Kacalapov (ROV) 220,51, 3. Hubbellová, Donohue (USA) 218,02, ...16. Taschlerová, Taschler 168,32.
14. 2., 2:30 boby monobob (3. + 4. jízda) 1. Humphriesová 4:19,27 (1:04,44+1:04,66+1:04,66+1:05,30), 2. Meyersová Taylorová (obě USA) -1,54 (1:05,12+1:05,30+1:05,28+1:05,11), 3. De Bruinová (Kan.) -1,76 (1:05,12+1:05,02+1:05,38+1:05,51).
14. 2., 2:30 snowboarding Big Air žen (kvalifikace) Šárka Pančochová 1. Sadowská Synnottová (N. Zél.) 176,50, 2. Muraseová 171,00, 3. Iwabučiová (obě Jap.) 158,50, ...14. Pančochová 123,00 - nepostoupila do finále.
14. 2., 3:00 akrobatické lyžování slopestyle žen (kvalifikace) 1. Sildaruová (Est.) 80,15, 2. Killiová (Nor.) 86,00, 3. Ku Aj-ling Ej-le-en (Čín.) 79,38
14. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (semifinále) Kanada - Švýcarsko 10:3
14. 2., 6:30 snowboarding Big Air mužů (kvalifikace) 1. Parrot (Kan.) 164,75, 2. Otsuka (Jap.) 160,00, Gerard (USA) 158,75.
14. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Švýcarsko - Velká Británie 5:6
14. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Kanada - Itálie 7:3
14. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) ROV - Švédsko 5:7
14. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Dánsko - Norsko 6:5
14. 2., 8:00 akrobatické lyžování akrobatické skoky žen (kvalifikace) 1. Kalmurzayevaová (Kaz.) 98,68, 2. Nicková 89,18, 2. Huhnová (obě USA) 86,62.
14. 2., 12:00 skoky na lyžích družstva mužů Roman Koudelka, Čestmír Kožíšek, Viktor Polášek, Filip Sakala 1. Rakousko (Kraft, Huber, Hörl, Fettner) 942,7 b., 2. Slovinsko (Kos, C. Prevc, Zajc, P. Prevc) 934,4, 3. Německo (Geiger, Eisenbichler, Schmid, Leyhe) 922,9,... 9. Česko (Polášek, Kožíšek, Sakala, Koudelka) 279,5.
14. 2., 12:00 akrobatické lyžování akrobatické skoky žen (finále) 1. Sü Meng-tchao (Čín.) 108,61, 2. Huskovaová (Běl.) 107,95, 3. Nicková (USA) 93,76-
14. 2., 13:05 boby dvojbob mužů (1. + 2. jízda) Dominik Dvořák, Jakub Nosek 1. Friedrich, Margis 1:58,38 (59,02+59,36), 2. Lochner, Bauer (všichni Něm.) -0,15 (59,26+59,27), 3. Gajtjukevič, Laptěv (ROV) -0,94 (59,41+59,91),... 12. Dvořák, Nosek -1,56 (59,90+1:00,04).
14. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Dánsko - ROV 10:5
14. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Švýcarsko - Švédsko 5:6
14. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Velká Británie - Kanada 3:7
14. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Japonsko - Jižní Korea 5:10
14. 2., 14:10 lední hokej turnaj žen (semifinále) USA - Finsko 4:1
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
15. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) ROV - Norsko 5:12
15. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Švédsko - Dánsko 8:3
15. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Kanada - Čína 10:8
15. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Švýcarsko - USA 4:7
15. 2., 2:30 akrobatické lyžování slopestyle žen (finále) 1. Gremaudová (Švýc.) 86,56, 2. Guová (Čína) 86,23, 3. Sildaruová (Est.) 82,06.
15. 2., 2:30 snowboarding Big Air žen (finále) 1. Gasserová (Rak.) 185,50, 2. Sadowská-Synnottová (N. Zél.) 177,00, 3. Muraseová (Jap.) 171,50.
15. 2., 4:00 alpské lyžování sjezd žen Ester Ledecká, Barbora Nováková, Tereza Nová 1. Suterová (Švýc.) 1:31,87, 2. Goggiaová -0,16, 3. Delagová (obě It.) -0,57, ...27. Ledecká -6,31, 28. Nová -7,51, 29. Nováková -7,63.
15. 2., 5:10 lední hokej turnaj mužů (kvalifikace) Slovensko - Německo 4:0
15. 2., 5:10 lední hokej turnaj mužů (kvalifikace) Dánsko - Lotyšsko 3:2
15. 2., 5:30 akrobatické lyžování slopestyle mužů (kvalifikace) 1. Ragettli (Švýc.) 85,08, 2. Ruud (Nor.) 83,96, 3. Goepper (USA) 82,51.
15. 2., 6:00 snowboarding Big Air mužů (finále) 1. Su I-ming (Čína) 182,50, 2. Röisland (Nor.) 171,75, 3. Parrot (Kan.) 170,25.
15. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Velká Británie - Japonsko 10:4
15. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Čína - ROV 5:11
15. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) USA - Švýcarsko 6:9
15. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Švédsko - Dánsko 9:3
15. 2., 7:30 rychlobruslení stíhačka žen (semifinále a finále) Finále: Kanada (Blondinová, Maltaisová, Weidemannová) 2:53,440 - Japonsko (Satová, M. Takagiová, N. Takagiová) 3:04.470. O 3. místo: Nizozemsko (Groenewoudová, Schoutenová, Wüstová) 2:56,860 - Rusko (Golubjovová, Lalenkovová, Voroninová) 2:58,660.
15. 2., 7:30 biatlon štafeta mužů Jakub Štvrtecký, Mikuláš Karlík, Adam Václavík, Michal Krčmář 1. Norsko (Laegreid, T. Bö, J.T. Bö, Christiansen) 1:19:50,2 (1 trest. okruh + 7 dobíjení), 2. Francie (Claude, Jacquelin, Desthieux, Fillon Maillet) -27,4 (0+9), 3. ROV (Chalili, Loginov, Cvetkov, Latypov) -45,3 (2+6), ...19. Česko (Štvrtecký, Karlík, Václavík, Krčmář) dostiženo o kolo.
15. 2., 7:50 rychlobruslení stíhačka mužů (semifinále a finále) Finále: Norsko (Engebraten, Kongshaug, Pedersen) 3:38,080 - Rusko (Aldoškin, Trofimov, Zacharov) 3:40,460. O 3. místo: USA (Dawson, Lehman, Mantia) 3:38,810 - Nizozemsko (Bosker, Kramer, Roest) 3:41,620.
15. 2., 9:00 severská kombinace velký můstek Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Riiber (Nor.) 139,8, 2. Ilves (Est.) a Jamamoto (Jap.) oba 128,7, ...20. Pažout 99,0, 22. Portyk 97,8, 23. Vytrval 97,0, 31. Daněk 86,1.
15. 2., 9:40 lední hokej turnaj mužů (kvalifikace) Česko - Švýcarsko 2:4
15. 2., 11:00 krasobruslení krátký program žen Eliška Březinová 1. Valijevová 82,16 b., 2. Ščerbakovová (obě ROV) 80,20, 3. Sakamotová (Jap.) 79,84,...12. Březinová 64,31.
15. 2., 11:30 severská kombinace běh na 10 km Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Grabaak 27:13,3, 2. J. L. Oftebro (oba Nor.) -0,4, 3. Watabe (Jap.) -0,6, ...18. Vytrval -2:03,8, 27. Portyk -3:07,3, 29. Pažout -3:16,4, 30. Daněk 3:54,0.
15. 2., 12:00 akrobatické lyžování akrobatické skoky mužů (kvalifikace) 1. Okipniuk 125,0, 2. Werner (Švýc.) 123,45, 3. I. Burov (ROV) 120,36.
15. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) ROV - Kanada 7:6
15. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Norsko - Čína 6:8
15. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Itálie - USA 10:4
15. 2., 13:05 curling turnaj mužů (skupina) Švédsko - Velká Británie 6:7
15. 2., 13:15 boby dvojbob mužů (3. + 4. jízda) Dominik Dvořák, Jakub Nosek 1. Friedrich, Margis 3:56,89 (59,02+59,36+58,99+59,52), 2. Lochner, Bauer -0,49 (59,26+59,27+59,32+59,53), 3. Hafer, Sommer (všichni Něm.) -1,69 (59,44+59,93+59,52+59,70),... 15. Dvořák, Nosek -3,41 (59,90+1:00,04+1:00,20+1:00,16).
15. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (kvalifikace) Kanada - Čína 7:2
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
16. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Čína - Velká Británie 8:4
16. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Švýcarsko - Jižní Korea 8:4
16. 2., 2:05 curling turnaj žen (skupina) Kanada - USA 7:6
16. 2., 2:30 akrobatické lyžování slopestyle mužů (finále) 1. Hall 90,01, 2. Goepper (oba USA) 86,48, 3. Tjäder (Švéd.) 85,35.
16. 2., 3:15 alpské lyžování 1. kolo slalomu mužů Kryštof Krýzl, Jan Zabystřan 1. Strolz (Rak.) 53,92, 2. Kristoffersen +0,02, 3. Foss-Solevaag (oba Nor.) +0,06, ... Zabystřan, Krýzl nedokončili.
16. 2., 5:10 lední hokej turnaj mužů (čtvrtfinále) USA - Slovensko 2:3 SN
16. 2., 6:45 alpské lyžování 2. kolo slalomu mužů 1. Noël (Fr.) 1:44,09 min. (54,30+49,79), 2. Strolz (Rak.) -0,61 (53,98+50,78), 3. Foss-Solevaag -0,70 (53,98+50,81).
16. 2., 7:00 lední hokej turnaj mužů (čtvrtfinále) ROV - Dánsko 3:1
16. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Velká Británie - ROV 8:6
16. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Itálie - Dánsko 10:3
16. 2., 7:05 curling turnaj mužů (skupina) Čína - Švýcarsko 6:5
16. 2., 8:15 běh na lyžích týmový sprint žen Petra Hynčicová, Kateřina Janatová 1. Hennigová, Carlová (Něm.) 22:09,85, 2. Dahlqvistová, Sundlingová (Švéd.) -0,17, 3. Stupaková, Něprjajevová (ROV) -0,71, ...15. Janatová, Hynčicová - vyřazeny v semifinále.
16. 2., 8:45 biatlon štafeta žen Eva Puskarčíková, Markéta Davidová, Jessica Jislová, Lucie Charvátová 1. Švédsko (Perssonová, Brorssonová, H. Öbergová, E. Öbergová) 1:11:03,9 hod. (0 tr. okruhů + 6 dobíjení), 2. ROV (Kazakevičová, Rezcovová, Mironovová, Nigmatullinová) -12,0 (1+7), 3. Německo (Voigtová, Hinzová, Preussová, Herrmannová) -37,4 (0+6), ...8. Česko (Puskarčíková, Davidová, Jislová, Charvátová) -3:02,1 (1+8).
16. 2., 9:15 běh na lyžích týmový sprint mužů Michal Novák, Luděk Šeller 1. Valnes, Klaebo (Nor.) 19:22,9 min., 2. Niskanen, Mäki (Fin.) -2,46, 3. Bolšunov, Terentěv (Rov) -4,29, ...14. Šeller, Novák - vyřazeni v semifinále.
16. 2., 9:40 lední hokej turnaj mužů (čtvrtfinále) Finsko - Švýcarsko 5:1
16. 2., 12:00 akrobatické lyžování akrobatické skoky mužů (finále) 1. Čchi Kuang-pchu (Čína) 129,00, 2. Abramenko (Ukr.) 116,50, 3. I. Burov (ROV) 114,93.
16. 2., 12:30 short track 1500 metrů žen (vyřazovací jízdy) Michaela Hrůzová 1. Čche Min-čong (J. Korea) 2:17,81, 2. Fontanaová (It.) 2:17,862, 3. Schultingová (Niz.) 2:17,865,... 14. Hrůzová 2:46,664
16. 2., 12:30 lední hokej turnaj žen (o bronz) Finsko - Švýcarsko 4:0
16. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Jižní Korea - Dánsko 8:7
16. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) ROV - Švédsko 5:8
16. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Kanada - Čína 9:11
16. 2., 13:05 curling turnaj žen (skupina) Japonsko - USA 10:7
16. 2., 13:30 short track štafeta mužů (finále) 1. Kanada (Hamelin, Dubois, Pierre-Gilles, Dion) 6:41,257, 2. Jižní Korea (I Čun-so, Hwang Te-hon, Kwak Jun-ki, Pak Čang-hjok) +0,422, 3. Itálie (Sighel, Confortola, Dotti, Cassineli) +2,174.
16. 2., 14:30 lední hokej turnaj mužů (čtvrtfinále) Švédsko - Kanada 2:0
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
17. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Norsko - Itálie 9:4
17. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Švédsko - Švýcarsko 8:10
17. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Kanada - Velká Británie 2:5
17. 2., 2:05 curling turnaj mužů (skupina) Dánsko - USA 5:7
17. 2., 2:30 akrobatické lyžování U rampa žen (kvalifikace) 1. Guová (Čína) 95,50, 2. Karkerová (Kan.) 89,50 3. Sildaruová (Est.) 87,50.
17. 2., 3:30 alpské lyžování kombinační sjezd žen Ester Ledecká, Tereza Nová 1. Scheyerová (Rak.) 1:32,42, 2. Ledecká -0,01, 3. Siebenhoferová (Rak.) -0,14, ...23. Nová -4,65.
17. 2., 4:30 akrobatické lyžování skikros žen (kvalifikace) Nikol Kučerová 1. Näslundová (Švéd.) 1:32,42, 2. Smithová (Švýc.) +1,85, 3. Maierová (Něm.) +2,44, ...23. Kučerová +6,75.
17. 2., 5:10 lední hokej turnaj žen (finále) Kanada - USA 3:2
17. 2., 5:30 akrobatické lyžování U rampa mužů (kvalifikace) 1. Blunck (USA) 92,00, 2. N. Porteous (N. Zél.) 90,50, 3. Irving (USA) 89,75.
17. 2., 7:00 alpské lyžování kombinační slalom žen Ester Ledecká, Tereza Nová 1. Gisinová 2:25,67 (sjezd 1:33,42 + slalom 52,25), 2. Holdenerová (obě Švýc.) -1,05 (1:33,41+53,31), 3. Brignoneová (It.) -1,85 (1:33,11+54,41), 4. Ledecká -2,65 (1:32,43+55,89), ...14. Nová -9,79.(1:37,07+58,39).
17. 2., 7:00 akrobatické lyžování skikros žen (vyřazovací jízdy) Nikol Kučerová 1. Näslundová (Švéd.), 2. Thompsonová (Kan.), 3. Maierová (Něm.), ...23. Kučerová - vypadla v osmifinále.
17. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) ROV - Velká Británie 4:9
17. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Jižní Korea - Švédsko 4:8
17. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Japonsko - Švýcarsko 4:8
17. 2., 7:05 curling turnaj žen (skupina) Dánsko - Kanada 4:10
17. 2., 9:00 severská kombinace velký můstek Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Rakousko 475,4, 2. Norsko 469,4 (+0:08), 3. Německo 467,0 (+0:11), ...6. Česko 403,7 (+1:36).
17. 2., 9:30 rychlobruslení 1000 metrů žen Nikola Zdráhalová 1. M. Takagiová (Jap.) 1:13,19, 2. Leerdamová (Niz.) 1:13,83, 3. Boweová (USA) 1:14,61, ...27. Zdráhalová 1:18,75.
17. 2., 11:05 krasobruslení volné jízdy žen Eliška Březinová 1. Ščerbakovová 255,95, 2. Trusovová (obě ROV) 251,73, 3. Sakamotová (Jap.) 233,13, 4. Valijevová (ROV) 224,09 ...20. Březinová (ČR) 175,41 *pořadí je prozatímní kvůli dopingové kauze Valijevové
17. 2., 12:00 severská kombinace štafeta Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Norsko (Björnstad, Andersen, J. L. Oftebro, Grabaak) 50:45,1, 2. Německo (Faisst, Schmid, Frenzel, Geiger) -54,9, 3. Japonsko (J. Watabe, Nagai, A. Watabe, Jamamoto) -55,2, ...7. Česko (Portyk, Vytrval, Pažout, Daněk) +-2:25,5.
17. 2., 13:05 curling turnaj mužů (semifinále) Švédsko - Kanada 5:3
17. 2., 13:05 curling turnaj mužů (semifinále) USA - Velká Británie 4:8
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
18. 2., 2:30 akrobatické lyžování U rampa žen (finále) 1. Guová (Čína) 95,25, 2. Sharpeová 90,75, 3. Karkerová (obě Kan.) 87,75.
18. 2., 4:45 akrobatické lyžování skikros mužů (kvalifikace) 1. Fiva (Švýc.), 2. Omelin (ROV), 3. Sugai (Jap.).
18. 2., 5:10 lední hokej turnaj mužů (semifinále) Finsko - Slovensko 2:0
18. 2., 7:05 curling turnaj mužů (o bronz) Kanada - USA
18. 2., 7:45 akrobatické lyžování skikros mužů (vyřazovací jízdy) 1. Regez, 2. Fiva (oba Švýc.), 3. Ridzik (ROV).
18. 2., 8:00 biatlon závod žen s hromadným startem Lucie Charvátová, Markéta Davidová 1. Braisazová-Bouchetová (Fr.) 40:18,0 (4 tr. okruhy), 2. Eckhoffová -15,3 (4), 3. Röiselandová (obě Nor.) -34,9 (4), 4. Davidová -53,4 (4), ...28. Charvátová -4:10,7 (5).
18. 2., 9:30 rychlobruslení 1000 metrů mužů 1. Krol (Niz.) 1:07,92, 2. Dubreuil (Kan.) 1:08,32, 3. Lorentzen (Nor.) 1:08,48.
18. 2., 10:00 biatlon závod mužů s hromadným startem Michal Krčmář 1. J. T. Bö (Nor.) 38:14,4 (4. trest. okruhy), 2. Ponsiluoma (Švéd.) -40,3 (2), 3. Christiansen (Nor.) -1:12,5 (3), ...21. Krčmář -3:40,5 (5).
18. 2., 11:35 krasobruslení krátký program dvojic Jelizaveta Žuková a Martin Bidař 1. Suej Wej-ťin, Chan Cchung (Čína) 84,41 b., 2. Tarasovová, Morozov 84,25, 3. Mišinová, Galljamov (všichni ROV) 82,76, ...17. Žuková, Bidař 54,64 - nepostoupili do volných jízd.
18. 2., 13:00 boby dvojbob žen (1. + 2. jízda) 1. Nolteová, Leviová 2:02,05 (1:01,04+1:01,01), 2. Jamankaová, Burghardtová (všechny Něm.) -0,50 (1:01,10+1:01,45), 3. Meyersová Taylorová, Hoffmannová (USA) -0,74 (1:01,26+1:01,53).
18. 2., 13:05 curling turnaj žen (semifinále) Švýcarsko - Japonsko 6:8
18. 2., 13:05 curling turnaj žen (semifinále) Švédsko - Velká Británie 11:12
18. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (semifinále) ROV - Švédsko 2:1 SN
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
19. 2., 2:30 akrobatické lyžování U rampa mužů (finále) 1. N. Porteous (N. Zél.) 93,00, 2. Wise 90,75, 3. Ferreira (oba USA) 86,75.
19. 2., 2:30 boby čtyřbob (1. + 2. jízda) Dominik Dvořák, Jakub Nosek, Jan Šindelář, Dominik Záleský 1. Německo 1 (Friedrich, Margis, Bauer, Schüller) 1:57,00 (58,29+58,71), 2. Německo 1 (Lochner, Bauer, Weber, Rasp) -0,03 (58,13+58,90), 3. Kanada 1 (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) -0,38 (58,38+59,00), ...22. Česko (Dvořák, Šindelář, Nosek, Záleský) -2,51 (59,71+59,80).
19. 2., 3:00 alpské lyžování týmová soutěž Elese Sommerová, Tereza Nová, Kryštof Krýzl, Jan Zabystřan ODLOŽENO
19. 2., 7:50 curling turnaj mužů (finále) Švédsko - Velká Británie 5:4
19. 2., 8:00 běh na lyžích 30 km volně mužů Adam Fellner, Petr Knop 1. Bolšunov 1:11:32,7 hod., 2. Jakimuškin (oba ROV) -5,5, 3. Krüger (Nor.) -7,0, ...37. Knop -5:02,3, 42. Fellner -6:41,6.
19. 2., 8:00 rychlobruslení závod mužů s hromadným startem 1. Swings (Belg.) 63, 2. Čchong Če-un 40, 3. I Sung-hun (oba Korea) 20.
19. 2., 8:45 rychlobruslení závod žen s hromadným startem 1. Schoutenová (Niz.) 60, 2. Blondinová (Kan.) 40, 3. Lollobrigidaová (It.) 20.
19. 2., 12:05 krasobruslení volné jízdy dvojic 1. Suej Wej-ťin, Chan Cchung (Čína) 239,88, 2. Tarasovová, Morozov 239,25, 3. Mišinová, Galljamov (všichni ROV) 237,71.
19. 2., 13:00 boby dvojbob žen (3. + 4. jízda) 1. Nolteová, Leviová 4:03,96 (1:01,04+1:01,01+1:00,70+1:01,21), 2. Jamankaová, Burghardtová (všechny Něm.) -0,77 (1:01,10+1:01,45+1:00,1:01,20), 3. Meyersová Taylorová, Hoffmannová (USA) -1,52 (1:01,26+1:01,53+1:01,13+1:01,56).
19. 2., 13:05 curling turnaj žen (o bronz) Švédsko - Švýcarsko 9:7
19. 2., 14:10 lední hokej turnaj mužů (o bronz) Švédsko - Slovensko 0:4
Čas Sport Disciplína Česká účast Výsledky
20. 2., 2:00 alpské lyžování týmová soutěž Elese Sommerová, Tereza Nová, Kryštof Krýzl, Jan Zabystřan 1. Rakousko (Truppeová, Brennsteiner, Liensbergerová, Strolz), 2. Německo (Dürrová, Rauchfuss, Aicherová, Schmid, Strasser), 3. Norsko (Stjernesundová, Haugan, Tvibergová, Solheim),...14. Česko (Sommerová, Krýzl, Nová, Zabystřan).
20. 2., 2:05 curling turnaj žen (finále) Japonsko - Velká Británie 3:10 po 9. endu
20. 2., 2:30 boby čtyřbob (3. + 4. jízda) Dominik Dvořák, Jakub Nosek, Jan Šindelář, Dominik Záleský 1. Německo I (Friedrich, Margis, Bauer, Schüller) 3:54,30 (58,29+58,71+58,17+59,13), 2. Německo II (Lochner, Bauer, Weber, Rasp) -0,37 (58,13+58,90+58,34+59,30), 3. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) -0,79 (58,38+59,00+58,44+59,27), ...21. Česko (Dvořák, Šindelář, Nosek, Záleský) 2:59,16 (59,71+59,80+59,65) - nepostoupili do závěrečné jízdy.
20. 2., 4:00 běh na lyžích 30 km volně žen Petra Hynčicová, Kateřina Janatová, Petra Nováková 1. Johaugová (Nor.) 1:24:54,0 hod., 2. Digginsová (USA) -1:43,3, 3. Niskanenová (Fin.) -2:33,3, ...22. Janatová -6:49,2, 41. Hynčicová -11:32,6, Nováková nedokončila.
20. 2., 5:10 lední hokej turnaj mužů (finále) Finsko - ROV 2:1
Čas Disciplína Fáze Česká účast Výsledky
5. 2., 12:00 500 metrů žen rozjížďky Michaela Hrůzová 1. Schultingová (Niz.) 42,379 (ol. rekord), 2. Boutinová (Kan.) 42,732, 3. Jaszapatiová (Maď.) 42,848, ...Hrůzová 45,060 - nepostoupila.
5. 2., 12:35 1000 metrů mužů rozjížďky 1. Hwang Dae-heon (Kor.) 1:23,042 (ol. rekord), 2. Knegt (Niz.) 1:23,097, 3. Žen C'-wej (Čína) 1:23,772.
5. 2., 13:20 smíšené štafety 1. Čína (Čchü Čchun-jü, Fan Kche-sin, Wu Ta-ťing, Žen C'-wej) 2:37,348, 2. Itálie (Fontanaová, Valcepinaová, Sighel, Cassinelli) 2:37,364, 3. Maďarsko (Jászapátiová, Konyaová, Shaoang Liu, Shaolin Sándor Liu) 2:40,900.
7. 2., 12:30 500 metrů žen vyřazovací jízdy 1. Fontanaová (It.) 42,488, 2. Schultingová (Niz.) 42,559, 3. Boutinová (Kan.) 42,724, ...v rozjížďkách 24. Hrůzová.
7. 2., 12:45 1000 metrů mužů vyřazovací jízdy 1. Žen C'-wej 1:26,768, 2. Li Wen-lung (oba Čína) 1:29,917, 3. Shaoang Liu (Maď.) 1:35,663.
9. 2., 12:00 1500 metrů mužů vyřazovací jízdy 1. Hwang Te-hon (Korea) 2:09,219, 2. Dubois (Kan.) 2:09,254, 3. Jelistratov (ROV) 2:09,267.
9. 2., 12:45 1000 metrů žen rozjížďky 1. Schultingová (Niz.) 1:27,292, 2. Chan Jü-tchung (Čína) 1:27,401, 3. Stoddardová (USA) 1:27,528.
9. 2., 13:45 štafeta žen semifinále Finále A: Nizozemsko, Čína, Kanada, Jižní Korea Finále B: Polsko, Itálie, ROV, USA
11. 2., 12:00 1000 metrů žen vyřazovací jízdy 1. Schultingová (Niz.) 1:28,40, 2. Čchö Min-čong (Již. Korea) 1:28,46, 3. Desmetová (Bel.) 1:28,94
11. 2., 12:20 500 metrů mužů rozjížďky 1. Wu Ta-ťing (Čína) 40,230, 2. Ivlijev (ROV) 40,272, 3. Sighel (Kan.) 40,350.
11. 2., 13:05 štafeta mužů semifinále Finále A: Kanada, Itálie, Čína, Jižní Korea, ROV, Finále B: Japonsko, Nizozemsko, Maďarsko
13. 2., 12:00 500 metrů mužů vyřazovací jízdy 1. Shaoang Liu (Maď.) 40,338, 2. Ivlijev (ROV) 40,431, 3. Dubois (Kan.) 40,669.
13. 2., 12:35 štafeta žen semifinále a finále 1. Nizozemsko (Schultingová, Poutsmaová, Velzeboerová, Van Kerkhofová) 4:03,409, 2. Korea (So Wi-min, Čche Min-čong, Kim A Lang, I Ju-pin) 4:03,627, 3. Čína (Čchü Čchun-jü, Čang Čchu-tchung, Fan Kche-sin, Čang Jü-tching) 4:03,863.
16. 2., 12:30 1500 metrů žen vyřazovací jízdy Michaela Hrůzová 1. Čche Min-čong (J. Korea) 2:17,81, 2. Fontanaová (It.) 2:17,862, 3. Schultingová (Niz.) 2:17,865,... 14. Hrůzová 2:46,664
16. 2., 13:30 štafeta mužů finále 1. Kanada (Hamelin, Dubois, Pierre-Gilles, Dion) 6:41,257, 2. Jižní Korea (I Čun-so, Hwang Te-hon, Kwak Jun-ki, Pak Čang-hjok) +0,422, 3. Itálie (Sighel, Confortola, Dotti, Cassineli) +2,174.
Čas Disciplína Fáze Česká účast Výsledky
5. 2., 8:45 skiatlon žen Petra Nováková, Petra Hynčicová 1. Johaugová (Nor.) 44:13,7, 2. Něprjajevová (ROV) -30,2, 3. Stadloberová (Rak.) -30,5, ...26. Hynčicová -4:27,1, 30. Nováková -4:39,0.
6. 2., 8:00 skiatlon mužů Adam Fellner, Petr Knop, Michal Novák 1. Bolšunov 1:16:09,8, 2. Spicov (oba ROV) -1:11,0, 3. Niskanen (Fin.) -2:00,2, ...18. Novák -4:41,1, 44. Knop -9:28,6, 46. Fellner -9:29,7.
8. 2., 9:00 sprint volně žen kvalifikace Tereza Beranová, Zuzana Holíková, Petra Hynčicová, Kateřina Janatová 1. Sundlingová (Švéd.), 2. Brennanová (USA) -5,80, 3. Fähndrichová (Švýc.) -6,62, ...15. Janatová -11,77, 22. Beranová -13,17, ...33. Hynčicová -15,48, 44. Holíková -20,60 - nepostoupily do čtvrtfinále.
8. 2., 9:50 sprint volně mužů kvalifikace Michal Novák, Jan Pechoušek, Luděk Šeller, Ondřej Černý 1. Chanavat (Fr.), 2. Usťugov (ROV) -1,48, 3. Klaebo (Nor.) -1,71, ...9. Černý -5,62, 21. Novák -7,46, 29. Šeller -9,06, ...33. Pechoušek -10,00 - nepostoupil do čtvrtfinále.
8. 2., 11:30 sprint volně žen vyřazovací jízdy Tereza Beranová, Kateřina Janatová 1. Sundlingová 3:09,68, 2. Dahlqvistová (obě Švéd.) -2,88, 3. Digginsová (USA) -3,16, ...19. Janatová, 20. Beranová - vypadly ve čtvrtfinále.
8. 2., 11:55 sprint volně mužů vyřazovací jízdy Michal Novák, Luděk Šeller, Ondřej Černý 1. Klaebo (Nor.) 2:58,06, 2. Pellegrino (It.) -0,26, 3. Terentěv (ROV) -1,31, ...23. Novák, 26. Černý, 29. Šeller - vypadli ve čtvrtfinále.
10. 2., 8:00 10 km klasicky žen Petra Hynčicová, Kateřina Janatová, Petra Nováková 1. Johaugová (Nor.) 28:06,3, 2. Niskanenová -0,4, 3. Parmakoskiová (obě Fin.) -31,5,… 30. Nováková -2:54,4, 34. Janatová -3:00,9, 42. Hynčicová -3:21,7.
11. 2., 8:00 15 km klasicky mužů Adam Fellner, Petr Knop, Michal Novák 1. Niskanen (Fin.) 37:54,8, 2. Bolšunov (ROV) -23,2, 3. Klaebo (Nor.) -37,5,… 31. Fellner -3:06,2, 50. Novák -4:11,8, 54. Knop -4:39,6.
12. 2., 8:30 štafeta žen Tereza Beranová, Petra Hynčicová, Kateřina Janatová, Petra Nováková 1. ROV (Stupaková, Něprjajevová, Sorinová, Stěpanovová) 53:41,0, 2. Německo (Sauerbreyová, Henningová, Carlová, Krehlová) -18,2, 3. Švédsko (Dahlqvistová, Anderssonová, Karlssonová, Sundlingová) -20,7, ...13. Česko (Beranová, Nováková, Janatová, Hynčicová) -5:51,6.
13. 2., 8:00 štafeta mužů Adam Fellner, Michal Novák, Petr Knop, Jan Pěchoušek 1. ROV (Červotkin, Bolšunov, Spicov, Usťugov) 1:54:50,7 hod., 2. Norsko (Iversen, Golberg, Holund, Klaebo) -1:07,2, 3. Francie (Jouve, Lapalus, Parisse, Manificat) -1:16,4, ...12. Česko (Fellner, Novák, Knop, Pechoušek) -10:07,1.
16. 2., 8:15 týmový sprint žen klasicky Petra Hynčicová, Kateřina Janatová 1. Hennigová, Carlová (Něm.) 22:09,85, 2. Dahlqvistová, Sundlingová (Švéd.) -0,17, 3. Stupaková, Něprjajevová (ROV) -0,71, ...15. Janatová, Hynčicová - vyřazeny v semifinále.
16. 2., 9:15 týmový sprint mužů klasicky Michal Novák, Luděk Šeller 1. Valnes, Klaebo (Nor.) 19:22,9 min., 2. Niskanen, Mäki (Fin.) -2,46, 3. Bolšunov, Terentěv (Rov) -4,29, ...14. Šeller, Novák - vyřazeni v semifinále.
19. 2., 8:00 30 km volně mužů Adam Fellner, Petr Knop 1. Bolšunov 1:11:32,7 hod., 2. Jakimuškin (oba ROV) -5,5, 3. Krüger (Nor.) -7,0, ...37. Knop -5:02,3, 42. Fellner -6:41,6.
20. 2., 4:00 30 km volně žen Petra Hynčicová, Kateřina Janatová, Petra Nováková 1. Johaugová (Nor.) 1:24:54,0 hod., 2. Digginsová (USA) -1:43,3, 3. Niskanenová (Fin.) -2:33,3, ...22. Janatová -6:49,2, 41. Hynčicová -11:32,6, Nováková nedokončila.
Čas Disciplína Fáze Zápasy a výsledky
3. 2., 5:10 turnaj žen skupina B Česko - Čína 3:1
3. 2., 5:10 turnaj žen skupina A Kanada - Švýcarsko 12:1
3. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Švédsko - Japonsko 1:3
3. 2., 14:10 turnaj žen skupina A Finsko - USA 2:5
4. 2., 5:10 turnaj žen skupina B Dánsko - Čína 1:3
4. 2., 5:10 turnaj žen skupina A ROV - Švýcarsko 5:2
5. 2., 5:10 turnaj žen skupina A Kanada - Finsko 11:1
5. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Japonsko - Dánsko 6:2
5. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Česko - Švédsko 3:1
5. 2., 14:10 turnaj žen skupina A USA - ROV 5:0
6. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Čína - Japonsko 2:1 SN
6. 2., 14:10 turnaj žen skupina A Švýcarsko - USA 0:8
7. 2., 5:10 turnaj žen skupina A ROV - Kanada 1:6
7. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Dánsko - Česko 3:2
7. 2., 14:10 turnaj žen skupina B Čína - Švédsko 2:1
7. 2., 14:10 turnaj žen skupina A Švýcarsko - Finsko 3:2
8. 2., 5:10 turnaj žen skupina A USA - Kanada 2:4
8. 2., 9:40 turnaj žen skupina B Japonsko - Česko 3:2 SN
8. 2., 14:10 turnaj žen skupina B Švédsko - Dánsko 3:1
8. 2., 14:10 turnaj žen skupina A Finsko - ROV 5:0
9. 2., 9:40 turnaj mužů skupina B ROV - Švýcarsko 1:0
9. 2., 14:10 turnaj mužů skupina B Česko - Dánsko 1:2
10. 2., 5:10 turnaj mužů skupina C Švédsko - Lotyšsko 3:2
10. 2., 9:40 turnaj mužů skupina C Finsko - Slovensko 6:2
10. 2., 14:10 turnaj mužů skupina A USA - Čína 8:0
10. 2., 14:10 turnaj mužů skupina A Kanada - Německo 5:1
11. 2., 5:10 turnaj mužů skupina B Dánsko - ROV 0:2
11. 2., 5:10 turnaj žen čtvrtfinále USA - Česko 4:1
11. 2., 9:40 turnaj mužů skupina B Česko - Švýcarsko 2:1 SN
11. 2., 9:40 turnaj mužů skupina C Švédsko - Slovensko 4:1
11. 2., 14:10 turnaj mužů skupina C Lotyšsko - Finsko 1:3
11. 2., 14:10 turnaj žen čtvrtfinále Kanada - Švédsko 11:0
12. 2., 5:10 turnaj mužů skupina A Kanada - USA 2:4
12. 2., 5:10 turnaj žen čtvrtfinále ROV - Švýcarsko 2:4
12. 2., 9:40 turnaj mužů skupina A Německo - Čína 3:2
12. 2., 9:40 turnaj žen čtvrtfinále Finsko - Japonsko 7:1
12. 2., 14:10 turnaj mužů skupina B ROV - Česko 5:6 PP
12. 2., 14:10 turnaj mužů skupina B Švýcarsko - Dánsko 3:5
13. 2., 5:10 turnaj mužů skupina C Slovensko - Lotyšsko 5:2
13. 2., 9:40 turnaj mužů skupina C Finsko - Švédsko 4:3 PP
13. 2., 14:10 turnaj mužů skupina A Čína - Kanada 0:5
13. 2., 14:10 turnaj mužů skupina A USA - Německo 3:2
14. 2., 5:10 turnaj žen semifinále Kanada - Švýcarsko 10:3
14. 2., 14:10 turnaj žen čtvrtfinále USA - Finsko 4:1
15. 2., 5:10 turnaj mužů kvalifikace Slovensko - Německo 4:0
15. 2., 5:10 turnaj mužů kvalifikace Dánsko - Lotyšsko 3:2
15. 2., 9:40 turnaj mužů kvalifikace Česko - Švýcarsko 2:4
15. 2., 14:10 turnaj mužů kvalifikace Kanada - Čína 7:2
16. 2., 5:10 turnaj mužů čtvrtfinále USA - Slovensko 2:3 SN
16. 2., 7:00 turnaj mužů čtvrtfinále ROV - Dánsko 3:1
16. 2., 9:40 turnaj mužů čtvrtfinále Finsko - Švýcarsko 5:1
16. 2., 12:30 turnaj žen o bronz Finsko - Švýcarsko 4:0
16. 2., 14:30 turnaj mužů čtvrtfinále Švédsko - Kanada 2:0
17. 2., 5:10 turnaj žen finále Kanada - USA 3:2
18. 2., 5:10 turnaj mužů semifinále Finsko - Slovensko 2:0
18. 2., 14:10 turnaj mužů semifinále ROV - Švédsko 2:1 SN
19. 2., 14:10 turnaj mužů o bronz Švédsko - Slovensko 0:4
20. 2., 5:10 turnaj mužů finále Finsko - ROV 2:1
Čas Disciplína Fáze Česká účast Výsledky
13. 2., 2:30 monobob 1. + 2. jízda 1. Humphriesová (USA) 2:09,10 (1:04,44+1:04,66), 2. De Bruinová (Kan.) -1,04 (1:05,12+1:05,02), 3. Nolteová (Něm.) -1,22 (1:04,74+1:05,58).
14. 2., 2:30 monobob 3. + 4. jízda 1. Humphriesová 4:19,27 (1:04,44+1:04,66+1:04,66+1:05,30), 2. Meyersová Taylorová (obě USA) -1,54 (1:05,12+1:05,30+1:05,28+1:05,11), 3. De Bruinová (Kan.) -1,76 (1:05,12+1:05,02+1:05,38+1:05,51).
14. 2., 13:05 dvojbob mužů 1. + 2. jízda Dominik Dvořák, Jakub Nosek 1. Friedrich, Margis 1:58,38 (59,02+59,36), 2. Lochner, Bauer (všichni Něm.) -0,15 (59,26+59,27), 3. Gajtjukevič, Laptěv (ROV) -0,94 (59,41+59,91),... 12. Dvořák, Nosek -1,56 (59,90+1:00,04).
15. 2., 13:15 dvojbob mužů 3. + 4. jízda Dominik Dvořák, Jakub Nosek 1. Friedrich, Margis 3:56,89 (59,02+59,36+58,99+59,52), 2. Lochner, Bauer -0,49 (59,26+59,27+59,32+59,53), 3. Hafer, Sommer (všichni Něm.) -1,69 (59,44+59,93+59,52+59,70),... 15. Dvořák, Nosek -3,41 (59,90+1:00,04+1:00,20+1:00,16).
18. 2., 13:00 dvojbob žen 1. + 2. jízda 1. Nolteová, Leviová 2:02,05 (1:01,04+1:01,01), 2. Jamankaová, Burghardtová (všechny Něm.) -0,50 (1:01,10+1:01,45), 3. Meyersová Taylorová, Hoffmannová (USA) -0,74 (1:01,26+1:01,53).
19. 2., 2:30 čtyřbob 1. + 2. jízda Dominik Dvořák, Jakub Nosek, Jan Šindelář, Dominik Záleský 1. Německo 1 (Friedrich, Margis, Bauer, Schüller) 1:57,00 (58,29+58,71), 2. Německo 1 (Lochner, Bauer, Weber, Rasp) -0,03 (58,13+58,90), 3. Kanada 1 (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) -0,38 (58,38+59,00), ...22. Česko (Dvořák, Šindelář, Nosek, Záleský) -2,51 (59,71+59,80).
19. 2., 13:00 dvojbob žen 3. + 4. jízda 1. Nolteová, Leviová 4:03,96 (1:01,04+1:01,01+1:00,70+1:01,21), 2. Jamankaová, Burghardtová (všechny Něm.) -0,77 (1:01,10+1:01,45+1:00,1:01,20), 3. Meyersová Taylorová, Hoffmannová (USA) -1,52 (1:01,26+1:01,53+1:01,13+1:01,56).
20. 2., 2:30 čtyřbob 3. + 4. jízda Dominik Dvořák, Jakub Nosek, Jan Šindelář, Dominik Záleský 1. Německo I (Friedrich, Margis, Bauer, Schüller) 3:54,30 (58,29+58,71+58,17+59,13), 2. Německo II (Lochner, Bauer, Weber, Rasp) -0,37 (58,13+58,90+58,34+59,30), 3. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) -0,79 (58,38+59,00+58,44+59,27), ...21. Česko (Dvořák, Šindelář, Nosek, Záleský) 2:59,16 (59,71+59,80+59,65) - nepostoupili do závěrečné jízdy.
Čas Disciplína Fáze Česká účast Výsledky
7. 2., 2:30 obří slalom žen 1. kolo Elese Sommerová 1. Hectorová (Švéd.) 57,56, 2. Truppeová (Rak.) 57,86, 3. Brignoneová (It.) 57,98, ...Sommerová nedokončila.
7. 2., 5:00 sjezd mužů 1. Feuz (Švýc.) 1:42,69, 2. Clarey (Fr.) -0,10, 3. Mayer (Rak.) -0,16.
7. 2., 7:30 obří slalom žen 2. kolo 1. Hectorová (Švéd.) 1:55,69 (57,56+58,13), 2. Brignoneová (It.) -0,28 (57,98+57,99), 3. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,72 (59,07;57,34), ...Sommerová nedokončila 1. kolo.
8. 2., 4:00 super-G mužů Jan Zabystřan 1. Mayer (Rak.) 1:19,94, 2. Cochran-Siegle (USA) -0,04, 3. Kilde (Nor.) -0,42, ...25. Zabystřan -3,15.
9. 2., 3:15 slalom žen 1. kolo Martina Dubovská, Elese Sommerová, Gabriela Capová 1. Dürrová (Něm.) 52,17, 2. Gisinová (Švýc.) -0,03, 3. Hectorová (Švéd.) -0,12,... 16. Dubovská -1,73, 33. Capová -3,79, 38. Sommerová -4,21.
9. 2., 6:45 slalom žen 2. kolo Martina Dubovská, Elese Sommerová, Gabriela Capová 1. Vlhová (SR) 1:44,98 (52,89+52,09), 2. Liensbergerová (Rak.) -0,08 (52,83+52,23), 3. Holdenerová (Švýc.) -0,12 (52,65+52,45), ...13. Dubovská -2,05 (53,90+53,13), 32. Capová -6,26 (55,96+55,28), Sommerová nedokončila 2. kolo.
10. 2., 3:30 kombinace mužů sjezd Jan Zabystřan 1. Kilde (Nor.) 1:43,12, 2. Crawford (Kan.) -0,02, 3. Seger (Kan.) -0,42... 9. Zabystřan -1,42.
10. 2., 7:15 kombinace mužů slalom Jan Zabystřan 1. Strolz 2:31,43 (Rak.), 2. Kilde (Nor.) -0,59, 3. Crawford -0,68 (Kan.),… Zabystřan nedokončil slalom.
11. 2., 4:00 super-G žen Ester Ledecká, Barbora Nováková, Tereza Nová 1. Gutová-Behramiová (Švýc.) 1:13,51, 2. Puchnerová (Rak.) -0,22, 3. Gisinová (Švýc.) -0,30,… 5. Ledecká -0,43, 33. Nová -4,37, 36. Nováková (všechny ČR) -4,75
13. 2., 3:15 obří slalom mužů 1. kolo Kryštof Krýzl, Jan Zabystřan 1. Odermatt (Švýc.) 1:09,83, 2. Brennsteiner (Rak.) -0,04, 3. Faivre (Fra.) -0,08, …26. Krýzl -4,36, Zabystřan nedokončil 1. kolo
13. 2., 8:00 obří slalom mužů 2. kolo Kryštof Krýzl 1. Odermatt (Švýc.) 2:09,35 min. (1:02,93+1:06,42), 2. Kranjec (Slovin.) -0,19 (1:03,71+1:05,83), 3. Faivre (Fr.) -1,34 (1:03,01+1:07,68), ...19. Krýzl -6,21 (1:07,29+1:08,27), Zabystřan nedokončil 1. kolo.
15. 2., 4:00 sjezd žen Ester Ledecká, Barbora Nováková, Tereza Nová, Barbora Nováková 1. Suterová (Švýc.) 1:31,87, 2. Goggiaová -0,16, 3. Delagová (obě It.) -0,57, ...27. Ledecká -6,31, 28. Nová -7,51, 29. Nováková -7,63.
16. 2., 3:15 slalom mužů 1. kolo Kryštof Krýzl, Jan Zabystřan 1. Strolz (Rak.) 53,92, 2. Kristoffersen +0,02, 3. Foss-Solevaag (oba Nor.) +0,06, ... Zabystřan, Krýzl nedokončili.
16. 2., 6:45 slalom mužů 2. kolo 1. Noël (Fr.) 1:44,09 min. (54,30+49,79), 2. Strolz (Rak.) -0,61 (53,98+50,78), 3. Foss-Solevaag -0,70 (53,98+50,81).
17. 2., 3:30 kombinace žen sjezd Tereza Nová, Ester Ledecká 1. Scheyerová (Rak.) 1:32,42, 2. Ledecká -0,01, 3. Siebenhoferová (Rak.) -0,14, ...23. Nová -4,65.
17. 2., 7:00 kombinace žen slalom Tereza Nová, Ester Ledecká 1. Gisinová 2:25,67 (sjezd 1:33,42 + slalom 52,25), 2. Holdenerová (obě Švýc.) -1,05 (1:33,41+53,31), 3. Brignoneová (It.) -1,85 (1:33,11+54,41), 4. Ledecká -2,65 (1:32,43+55,89), ...14. Nová -9,79.(1:37,07+58,39).
20. 2., 2:00 soutěž družstev paralelní slalom Elese Sommerová, Tereza Nová, Kryštof Krýzl, Jan Zabystřan 1. Rakousko (Truppeová, Brennsteiner, Liensbergerová, Strolz), 2. Německo (Dürrová, Rauchfuss, Aicherová, Schmid, Strasser), 3. Norsko (Stjernesundová, Haugan, Tvibergová, Solheim),...14. Česko (Sommerová, Krýzl, Nová, Zabystřan).
Čas Disciplína Fáze Česká účast Výsledky
5. 2., 12:10 muži 1. + 2. jízda Michael Lejsek 1. Ludwig (Něm.) 1:54,501 (57,063+57,438), 2. Kindl (Rak.) -0,039 (57,110+57,430), 3. D. Fischnaller (It.) -0,304 (57,361+57,444), ...29. Lejsek -4,986 (59,542+59,945).
6. 2., 12:30 muži 3. + 4. jízda Michael Lejsek 1. Ludwig (Něm.) 3:48,735 (57,063+57,438+57,043+57,191), 2. Kindl (Rak.) -0,160 (57,110+57,430+57,117+57,238), 3. D. Fischnaller (It.) -0,951 (57,361+57,444+57,461+57,420), ...30. Lejsek 2:59,567 po třech jízdách (59,542+59,945+1:00,080).
7. 2., 12:50 ženy 1. + 2. jízda Anna Čežíková 1. Geisenbergerová 1:56,825 (58,402+58,423), 2. Berreiterová (obě Něm.) -0,208 (58,525+58,508), 3. Ivanovová (ROV) -0,591 (58,733+58,683), ...29. Čežíková -4,736 (1:00,392+1:01,169).
8. 2., 12:50 ženy 3. + 4. jízda Anna Čežíková 1. Geisenbergerová 3:53,454 (58,402+58,423+58,226+58,503), 2. Berreiterová (obě Něm.) -0,493 (58,525+58,508+58,348+58,566), 3. Ivanovová (ROV) -1,053 (58,733+58,683+58,461+58,630), ...30. Čežíková 3:01,662 po třech jízdách (1:00,392+1:01,169+1:00,101).
9. 2., 13:20 dvojice 1. + 2. jízda Zdeněk Pěkný a Filip Vejdělek 1. Wendl, Arlt 1:56,554 min. (58,255+58,299), 2. Eggert, Benecken (všichni Něm.) -0,099 (58,300+58,353), 3. Steu, Koller (Rak.) -0,511 (58,426+58,639)... 16. Pěkný, Vejdělek -3,563 (1:00,248+59,869).
10. 2., 14:30 týmová soutěž Anna Čežíková, Michael Lejsek, Zdeněk Pěkný a Filip Vejdělek 1. Německo (Geisenbergerová, Ludwig, Wendl/Arlt) 3:03,406, 2. Rakousko (Egleová, Kindl, Steu/Koller) -0,080, 3. Lotyšsko (Tirumaová, Aparjods, Bots/Plume) -0,948, ...10. Česko (Čežíková, Lejsek, Pěkný/Vejdělek) -6,150.
Čas Disciplína Fáze Česká účast Výsledky
9. 2., 9:00 individuální závod skoky ze středního můstku Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Jamamoto (Jap.) 133, 2. Greiderer (Rak.) 123,4, 3. Schmid (Něm) 123,1,… 13. Portyk 110,8, 22. Pažout 99,9, 25. Daněk 98,2, 29. Vytrval 93,5.
9. 2., 12:00 individuální závod běh na 10 km Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Geiger (Něm.) 25:07,7, 2. Graabak (Nor.) -0,8, 3. Greiderer (Rak.) -6,6,… 20. Portyk -2:08,7, 21. Daněk -2:34,1, 26. Vytrval -2:57,0, 29. Pažout -3:23,7.
15. 2., 9:00 individuální závod skoky z velkého můstku Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Riiber (Nor.) 139,8, 2. Ilves (Est.) a Jamamoto (Jap.) oba 128,7, ...20. Pažout 99,0, 22. Portyk 97,8, 23. Vytrval 97,0, 31. Daněk 86,1.
15. 2., 12:00 individuální závod běh na 10 km Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Grabaak 27:13,3, 2. J. L. Oftebro (oba Nor.) -0,4, 3. Watabe (Jap.) -0,6, ...18. Vytrval -2:03,8, 27. Portyk -3:07,3, 29. Pažout -3:16,4, 30. Daněk 3:54,0.
17. 2., 9:00 týmový závod skoky z velkého můstku Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Rakousko 475,4, 2. Norsko 469,4 (+0:08), 3. Německo 467,0 (+0:11), ...6. Česko 403,7 (+1:36).
17. 2., 12:00 týmový závod štafeta Lukáš Daněk, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk, Jan Vytrval 1. Norsko (Björnstad, Andersen, J. L. Oftebro, Grabaak) 50:45,1, 2. Německo (Faisst, Schmid, Frenzel, Geiger) -54,9, 3. Japonsko (J. Watabe, Nagai, A. Watabe, Jamamoto) -55,2, ...7. Česko (Portyk, Vytrval, Pažout, Daněk) +-2:25,5.
Čas Disciplína Fáze Česká účast Zápasy a výsledky
2. 2., 13:05 smíšené páry základní skupina Zuzana a Tomáš Paulovi Švédsko - Velká Británie 5:9, Austrálie - USA 5:6, Norsko - Česko 6:7 DE, Čína - Švýcarsko 7:6 DE
3. 2., 2:05 smíšené páry základní skupina Zuzana a Tomáš Paulovi Velká Británie - Kanada 6:4, Austrálie - Čína 5:6, Švédsko - Česko 7:4, USA - Itálie 4:8
3. 2., 7:05 smíšené páry základní skupina USA - Norsko 6:11, Itálie - Švýcarsko 8:7
3. 2., 13:05 smíšené páry základní skupina Zuzana a Tomáš Paulovi Norsko - Kanada 6:7, Česko - Austrálie 8:2, Čína - Švédsko 6:7, Švýcarsko - Velká Británie 8:7
4. 2., 1:35 smíšené páry základní skupina Itálie - Norsko 11:8, Kanada - Švýcarsko 7:5, Švédsko - Austrálie 7:6
4. 2., 6:35 smíšené páry základní skupina Zuzana a Tomáš Paulovi Česko - Itálie 2:10, Čína - Kanada 6:8, Velká Británie - Austrálie 9:8, Švédsko - USA 7:8
5. 2., 2:05 smíšené páry základní skupina Švýcarsko - Švédsko 1:6, Austrálie - Norsko 4:10
5. 2., 7:05 smíšené páry základní skupina Zuzana a Tomáš Paulovi Česko - Velká Británie 3:8, Švédsko - Kanada 6:2, Austrálie - Itálie 3:7, Čína - USA 5:7
5. 2., 13:05 smíšené páry základní skupina Zuzana a Tomáš Paulovi Česko - Švýcarsko 3:11, Velká Británie - Itálie 5:7, USA - Kanada 2:7, Norsko - Čína 9:6
6. 2., 2:05 smíšené páry základní skupina Zuzana a Tomáš Paulovi Velká Británie - Čína 6:5, USA - Česko 8:10
6. 2., 7:05 smíšené páry základní skupina Zuzana a Tomáš Paulovi Itálie - Čína 8:4, Kanada - Česko 7:5, Austrálie - Švýcarsko 9:6, Norsko - Švédsko 6:2
6. 2., 13:05 smíšené páry základní skupina Švýcarsko - USA 6:5, Kanada - Austrálie 8:10, Norsko - Velká Británie 6:2, Itálie - Švédsko 12:8
7. 2., 2:05 smíšené páry základní skupina Zuzana a Tomáš Paulovi Švýcarsko - Norsko 5:6, USA - Velká Británie 4:8, Kanada - Itálie 7:8, Česko - Čína 8:6
7. 2., 13:05 smíšené páry semifinále Itálie - Švédsko 8:1, Norsko - Velká Británie 6:5
8. 2., 7:05 smíšené páry o bronz Švédsko - Veká Británie 9:3
8. 2., 13:05 smíšené páry finále Itálie - Norsko 8:5
9. 2., 13:05 turnaj mužů základní skupina Dánsko - Kanada 5:10, USA - ROV 6:5, Norsko - Švýcarsko 7:4, Čína - Švédsko 4:6
10. 2., 2:05 turnaj žen základní skupina Velká Británie - Švýcarsko 5:6, Dánsko - Čína 7:6, Švédsko - Japonsko 8:5, ROV - USA 3:9
10. 2., 7:05 turnaj mužů základní skupina USA - Švédsko 4:7, Norsko - Kanada 5:6, Čína - ROV 4:7, Velká Británie - Itálie 7:5
10. 2., 13:05 turnaj žen základní skupina Kanada - Jižní Korea 12:7, Švédsko - Velká Británie 2:8, USA - Dánsko 7:5, Čína - Švýcarsko 5:7.
11. 2., 2:05 turnaj mužů základní skupina Švýcarsko - ROV 6:3, Velká Británie - USA 7:9, Švédsko - Itálie 9:3, Dánsko - Čína 4:5
11. 2., 7:05 turnaj žen základní skupina USA - Čína 8:4, Kanada - Japonsko 5:8, Švýcarsko - ROV 8:7, Jižní Korea - Velká Británie 9:7
11. 2., 13:05 turnaj mužů základní skupina ROV - Dánsko 10:2, Velká Británie - Norsko 8:3, Kanada - Švýcarsko 3:5
12. 2., 2:05 turnaj žen základní skupina Švédsko – Kanada 7:6, Jižní Korea – ROV 9:5, Japonsko – Dánsko 8:7
12. 2., 7:05 turnaj mužů základní skupina Čína - Itálie 12:9, Švédsko - Kanada 7:4, Švýcarsko - Dánsko 8:6, Norsko - USA 7:6
12. 2., 13:05 turnaj žen základní skupina ROV - Japonsko 5:10, Dánsko - Švýcarsko 5:8, Velká Británie - USA 10:5, Švédsko - Čína 6:9
13. 2., 2:05 turnaj mužů základní skupina Norsko - Švédsko 4:6, Čína - Velká Británie 6:7, USA - Kanada 5:10, Itálie - ROV 7:10
13. 2., 7:05 turnaj žen základní skupina Dánsko - Velká Británie 2:7, USA - Švédsko 4:10, Jižní Korea - Čína 5:6, Švýcarsko - Kanada 8:4
13. 2., 13:05 turnaj mužů základní skupina Velká Británie - Dánsko 8:2, Švýcarsko - Itálie 4:8, Čína - USA 6:8
14. 2., 2:05 turnaj žen základní skupina Čína - Japonsko 2:10, Kanada - ROV 11:5, USA - Jižní Korea 8:6
14. 2., 7:05 turnaj mužů základní skupina Kanada - Itálie 7:3, Dánsko - Norsko 6:5, ROV - Švédsko 5:7, Švýcarsko - Velká Británie 5:6
14. 2., 13:05 turnaj žen základní skupina Švýcarsko - Švédsko 5:6, Velká Británie - Kanada 3:7, Japonsko - Jižní Korea 5:10, Dánsko - ROV 10:5
15. 2., 2:05 turnaj mužů základní skupina Norsko - ROV 12:5, Kanada - Čína 10:8, USA - Švýcarsko 7:4, Švédsko - Dánsko 8:3
15. 2., 7:05 turnaj žen základní skupina Čína - ROV 5:11, Švédsko - Dánsko 9:3, USA - Švýcarsko 6:9, Velká Británie - Japonsko 10:4
15. 2., 13:05 turnaj mužů základní skupina Švédsko - Velká Británie 6:7, Itálie - USA 10:4, Norsko - Čína 6:8, ROV - Kanada 7:6
16. 2., 2:05 turnaj žen základní skupina Kanada - USA 7:6, Švýcarsko - Korea 8:4, Čína - Británie 8:4
16. 2., 7:05 turnaj mužů základní skupina Itálie - Dánsko 10:3, Čína - Švýcarsko 6:5, Velká Británie - ROV 8:6
16. 2., 13:05 turnaj žen základní skupina Jižní Korea - Dánsko 8:7, Japonsko - USA 10:7, ROV - Švédsko 5:8, Kanada - Čína 9:11
17. 2., 2:05 turnaj mužů základní skupina Dánsko - USA 5:7, Švédsko - Švýcarsko 8:10, Kanada - Velká Británie 2:5, Norsko - Itálie 9:4
17. 2., 7:05 turnaj žen základní skupina Japonsko - Švýcarsko 4:8, ROV - Velká Británie 4:9, Dánsko - Kanada 4:10, Jižní Korea - Švédsko 4:8
17. 2., 13:05 turnaj mužů semifinále Švédsko - Kanada 5:3, USA - Velká Británie 4:8
18. 2., 7:05 turnaj mužů o bronz Kanada - USA 8:5
18. 2., 13:05 turnaj žen semifinále Švýcarsko - Japonsko 6:8, Švédsko - Velká Británie 11:12
19. 2., 7:05 turnaj mužů finále Švédsko - Velká Británie 5:4
19. 2., 13:05 turnaj žen o bronz Švédsko - Švýcarsko 9:7
20. 2., 2:05 turnaj žen finále Japonsko - Velká Británie 3:10 po 9. endu
Čas Disciplína Fáze Česká účast Výsledky
5. 2., 9:30 3000 metrů žen Martina Sáblíková, Nikola Zdráhalová 1. Schoutenová (Niz.) 3:56,93, 2. Lollobrigidaová (It.) 3:58,06, 3. Weidemannová (Kan.) 3:58,64, 4. Sáblíková 4:00,34, ...18. Zdráhalová 4:13,13.
6. 2., 9:30 5000 metrů mužů 1. Van der Poel (Švéd.) 6:08,84, 2. Roest (Niz.) 6:09,31, 3. Engebraaten (Nor.) 6:09,88.
7. 2., 9:30 1500 metrů žen Nikola Zdráhalová 1. Wüstová (Niz.) 1:53,28, 2. M. Takagiová (Jap.) 1:53,72, 3. De Jongová (Niz.) 1:54,82, ...21. Zdráhalová 1:59,54.
8. 2., 11:30 1500 metrů mužů 1. Nuis 1:43,21, 2. Krol (oba Niz.) 1:43,55, 3. Kim Min-sok (Korea) 1:44,24.
10. 2., 13:00 5000 metrů žen Martina Sáblíková 1. Schoutenová (Niz.) 6:43,51, 2. Weidemannová (Kan.) 6:48,18, 3. Sáblíková 6:50,09.
11. 2., 9:00 10 000 metrů mužů 1. Van der Poel (Švéd.) 12:30,740, 2. Roest (Niz.) -13,85, 3. Ghiotto (It.) -15,24.
12. 2., 9:00 týmová stíhačka žen čtvrtfinále SF1: Japonsko, ROV, SF2: Kanada, Nizozemsko
12. 2., 9:50 500 metrů mužů 1. Kao Tching-jü (Čína) 34,32, 2. Čcha Min-kjo (Korea) 34,39, 3. Morišige (Jap.) 34,49.
13. 2., 14:00 týmová stíhačka mužů čtvrtfinále Semifinále 1: Norsko, Nizozemsko, Semifinále 2: USA, ROV
13. 2., 14:55 500 metrů žen 1. Jacksonová (USA) 37,04, Takagiová (Jap.) -0,08, 3. Golikovová (ROV) -0,17,… 25. Zdráhalová -2,14.
15. 2., 7:30 týmová stíhačka žen semifinále a finále Finále: Kanada (Blondinová, Maltaisová, Weidemannová) 2:53,440 - Japonsko (Satová, M. Takagiová, N. Takagiová) 3:04.470. O 3. místo: Nizozemsko (Groenewoudová, Schoutenová, Wüstová) 2:56,860 - Rusko (Golubjovová, Lalenkovová, Voroninová) 2:58,660.
15. 2., 7:50 týmová stíhačka mužů semifinále a finále Finále: Norsko (Engebraten, Kongshaug, Pedersen) 3:38,080 - Rusko (Aldoškin, Trofimov, Zacharov) 3:40,460. O 3. místo: USA (Dawson, Lehman, Mantia) 3:38,810 - Nizozemsko (Bosker, Kramer, Roest) 3:41,620.
17. 2., 9:30 1000 metrů žen Nikola Zdráhalová 1. M. Takagiová (Jap.) 1:13,19, 2. Leerdamová (Niz.) 1:13,83, 3. Boweová (USA) 1:14,61, ...27. Zdráhalová 1:18,75.
18. 2., 9:30 1000 metrů mužů 1. Krol (Niz.) 1:07,92, 2. Dubreuil (Kan.) 1:08,32, 3. Lorentzen (Nor.) 1:08,48.
19. 2., 8:00 závod s hromadným startem mužů semifinále a finále 1. Swings (Belg.) 63, 2. Čchong Če-un 40, 3. I Sung-hun (oba Korea) 20.
19. 2., 8:45 závod s hromadným startem žen semifinále a finále 1. Schoutenová (Niz.) 60, 2. Blondinová (Kan.) 40, 3. Lollobrigidaová (It.) 20.
Čas Disciplína Fáze Česká účast Výsledky
10. 2., 2:30 muži 1. + 2. jízda 1. Grotheer 2:00,33 (1:00,00+1:00,33), 2. Jungk (oba Něm.) -0,70 (1:00,50+1:00,53), 3. Jen Wen-kang (Čína) -0,75 (1:00,43+1:00,65).
11. 2., 2:30 ženy 1. + 2. jízda Anna Fernstädtová 1. Narracottová (Austr.) 2:04,34 (1:02,05+1:02,29), 2. Neiseová -0,21 (1:02,36+1:02,19), 3. Hermannová (obě Něm.) -0,23 (1:02,28+1:02,29), ...7. Fernstädtová -0,45 (1:02,35+1:02,44).
11. 2., 13:20 muži 3. + 4. jízda 1. Grotheer 4:01,01 (1:00,00+1:00,33+1:00,16+1:00,52), 2. Jungk (oba Něm.) -0,66 (1:00,50+1:00,53+1:00,31+1:00,33), 3. Jen Wen-kang (Čína) -0,76 (1:00,43+1:00,65+1:00,54+1:00,15).
12. 2., 13:20 ženy 3. + 4. jízda Anna Fernstädtová 1. Neiseová (Něm.) 4:07,62 (1:02,36+1:02,19+1:01,44+1:01,63), 2. Narracottová (Austr.) -0,62 (1:02,05+1:02,29+1:01,79+1:02,11), 3. Bosová (Niz.) -0,84 (1:02,51+1:02,22+1:01,86+1:01,87), ...7. Fernstädtová -1,70 (1:02,35+1:02,44+1:02,27+1:02,26).
Čas Disciplína Fáze Česká účast Výsledky
3. 2., 11:00 jízda v boulích kvalifikace žen 1. Anthonyová (Aus.) 83,75, 2. Laffontová (Fr.) 81,11, 3. Kaufová (USA) 79,15.
3. 2., 12:45 jízda v boulích kvalifikace mužů 1. Kingsbury (Kan.) 81,15, 2. Wallberg (Švéd.) 79,12, 3. Cavet (Fr.) 78,40.
5. 2., 11:00 jízda v boulích kvalifikace mužů 1. Elofsson (Švéd.) 78,87, 2. Summers (Aus.) 77,93, 3. Page (USA) 77,36.
5. 2., 12:30 jízda v boulích finále mužů 1. Wallberg (Švéd.) 83,23 b., 2. Kingsbury (Kan.) 82,18, 3. Horišima (Jap.) 81,48.
6. 2., 11:00 jízda v boulích kvalifikace žen 1. Gagnonová (Kan.) 75,63, 2. Sumijošiová (Jap.) 72,58, 3. Ashová (Aus.) 72,20.
6. 2., 12:30 jízda v boulích finále žen 1. Jakara Anthonyová (Aus.), 2. Jaelin Kaufová (USA), 3. Anastázia Smirnovová (ROV)
7. 2., 2:30 Big Air kvalifikace žen 1. Megan Oldham (Kan.), 2. Tess Ledeux (Fra.), 3. Anastázia Tatalina (ROV)
7. 2., 6:30 Big Air kvalifikace mužů 1. Birk Ruud (Nor.), 2. Alexander Hall (USA), 3. Oliwer Magnusson (Švé.)
8. 2., 3:00 Big Air finále žen 1. Guová (Čína) 188,25, 2. Ledeuxová (Fr.) 187,50, 3. Gremaudová (Švýc.) 182,50.
9. 2., 4:00 Big Air finále mužů 1. Ruud (Nor.) 187,75 b., 2. Stevenson (USA) 183,0, 3. Harlaut (Švéd.) 181,0.
10. 2., 12:00 akrobatické skoky smíšené týmy 1. USA 338,34, 2. Čína 324,22, 3. Kanada 290,98
14. 2., 3:00 slopestyle kvalifikace žen 1. Sildaruová (Est.) 80,15, 2. Killiová (Nor.) 86,00, 3. Ku Aj-ling Ej-le-en (Čín.) 79,38
14. 2., 8:00 akrobatické skoky kvalifikace žen 1. Kalmurzayevaová (Kaz.) 98,68, 2. Nicková 89,18, 2. Huhnová (obě USA) 86,62.
14. 2., 12:00 akrobatické skoky finále žen 1. Sü Meng-tchao (Čín.) 108,61, 2. Huskovaová (Běl.) 107,95, 3. Nicková (USA) 93,76.
15. 2., 2:30