Česko - Arménie

Volejbalistky Brna v Poháru CEV dohrály, s Bělehradem prohrály i podruhé

Bělehrad – Překvapení se nekonalo. Volejbalistky KP Brno prohrály v odvetném utkání v Bělehradu s domácí Crvenou Zvezdou za pouhých 76 minut hladce 0:3 po setech 21:25, 18:25 a 16:25. Srbský tým zvítězil i v Brně (3:2) a postoupil do dalšího kola. Brňanky budou pokračovat ve Vyzývacím poháru.

Volejbalistky KP Brno po prohře v Bělehradu v Poháru CEV končí

Brněnský tým v první sadě hrál do stavu 17:17 vyrovnanou partii, v koncovce ale tlaku domácího týmu neodolal. Stejným způsobem nezvládl hostující celek ani závěr druhého dějství. Třetí set už se odehrál zcela v režii volejbalistek Bělehradu.

Při absenci zraněné kapitánky Doležalové byly hlavními oporami brněnského týmu Měrková s dobře blokující Tesařovou. Obě shodně uhrály 11 bodů.

Crvena Zvezda Bělehrad - KP Brno 3:0 (21, 18, 16)

Rozhodčí: Paravanovová (Bulh.), Mulaová (Řec.). Čas: 76 min.

Sestava a body Brna: Suchá 5, Tesařová 11, Měrková 11, Hrazdírová 4, Keddyová 8, Pospíšilová, libero Melichárková - Podhrázská, Diatková, Šloufová. Trenér: Napolitano.

Nejvíce bodů Bělehradu: Sekuličová 19, Djurišičová 14, Marinkovičová 9.

První utkání 3:2. Postupuje CZ Bělehrad, Brno bude pokračovat ve Vyzývacím poháru.