Lyžování ČR 2024

Volejbalistky Brna prohrály v Poháru CEV s CZ Bělehrad

Brno - Volejbalistky KP Brno vstoupily do Poháru CEV domácí porážkou s Crvenou Zvezdou Bělehrad 2:3, i když získaly úvodní dva sety. Tie-break vyhrály srbské mistryně 15:8. Odveta je na programu 10. listopadu.

Sestřih a ohlasy utkání KP Brno - CZ Bělehrad

V úvodním setu se stačily Brňanky obdivuhodně vzchopit. Prohrávaly už 14:19, šňůrou šesti bodů ale průběh utkání otočily. Největší podíl na zvratu měly kromě týmové bojovnosti hlavně Měrková s Američankou Keddyovou, které zakončovaly většinu akcí. Dramatickou koncovku vyhrály domácí volejbalistky 26:24. Herní pohodu si přenesly i do druhého dějství, v němž diktovaly tempo.

Volejbalistky Crvené Zvezdy se z útlumu probraly ve třetím setu. Zlepšily obranu na síti, kombinaci a těžily z chyb soupeřek.

KP Brno - CZ Bělehrad 2:3 (24, 21, -21, -16, -8)

Rozhodčí: Sudzjev (Běl.), Husejnovič (Bosna). Čas: 135 min. Diváci: 450.

Sestava a body Brna: Doležalová 7, Tesařová 7, Měrková 30, Suchá 8, Keddyová 14, Pospíšilová 4, libero Melichárková - Hrazdírová, Podhrázská, Diatková. Trenér: Napolitano.

Nejvíce bodů Bělehradu: Milenkovičová 21, Djurišičová 17, Canaková 13.