Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól týdne

V semifinále Českého poháru volejbalistů se představí vedoucí kvarteto extraligy

Volejbalisté čtyř nejlepších klubů extraligy se probojovali do semifinále Českého poháru. V něm se tak 17. února v Kutné Hoře utkají liberečtí obhájci trofeje s Českými Budějovicemi a mistrovské Karlovarsko s Kladnem.

Ilustrační foto
zdroj: ČTK autor: Stejskal Ivo

Všichni favorité udělali rázný krok k postupu už v úvodních čtvrtfinálových zápasech, které se hrály v prosinci. Brno nezískalo proti českobudějovickým lídrům extraligy set ani v odvetě, podruhé prohrály také Ostrava s Karlovarskem a Ústí nad Labem s libereckou Duklou.

Odveta mezi Kladnem a Příbramí se hrála v neratovické hale a úvodní dva sety v ní nečekaně získali hosté. Kladno ale dokázalo srovnat na 2:2 a vítězstvím v tie-breaku postup potvrdilo.

Český pohár volejbalistů - čtvrtfinále, odvety:

Ostrava - Karlovarsko 2:3 (-18, 14, 26, -22, -9), první zápas 0:3, postoupilo Karlovarsko; Č. Budějovice - Brno 3:0 (18, 22, 15), první zápas 3:0, postoupily Č. Budějovice; Ústí n. L. - Liberec 0:3 (-24, -15, -21), první zápas 1:3, postoupil Liberec; Kladno - Příbram 3:2 (-18, -20, 22, 21, 11), první zápas 3:1, postoupilo Kladno.

Semifinálové dvojice (17. února v Kutné Hoře):

Liberec - Č. Budějovice, Kladno - Karlovarsko.

 

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy