Suverénní start do sezony Prostějova pokračuje. Porazil i Přerov

Praha – Tři zápasy, tři výhry a ani jeden ztracený set. Volejbalistky Prostějova i v nové sezoně ukazují, kdo je největší favorit na zisk titulu. Mistrovský tým z posledních šesti sezon to ukázal i proti Přerovu, který v hanáckém derby porazil hladce 3:0 a vede tabulku před KP Brno. Brňanky, které rovněž mají na svém kontě tři výhry, v městském derby porazily hráčky SG Brno rovněž 3:0.

Radost volejbalistek Prostějova
zdroj: ČTK autor: Peřina Luděk

První vítězství v sezoně vybojovaly hráčky Olomouce, které na domácím hřišti zdolaly Ostravu 3:1, a Šternberku. Ty zvítězily bez ztráty setu ve Frýdku-Místku.