Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv D: Poslední hora

Rekordman Grozer přijel podpořit volejbalové talenty do Luhačovic

Na kemp pro mladé volejbalisty v Luhačovicích zavítaly současné hvězdy tohoto sportu. Stovka dětí se tak mohla v lázeňském městě učit od těch nejlepších. Mezi hlavní hosty akce pro nadějné sportovce patřil německý univerzál György Groze.

Je nám líto, video expirovalo.
Na volejbalový kemp do Luhačovic dorazil i německý univerzál Grozer

Letošním tématem kempu byl také útočný úder, který je specialitou jednoho z nejlepších univerzálů světa a olympijského rekordmana Györgya Grozera. Německý volejbalista se společně s Helenou Havelkovou a Marií Toufarovou stal hostem volejbalového kempu.

"Rád sleduji, jak se volejbal rozvíjí všude na světě. A když mě někdo požádá, tak rád pomůžu. Opravdu jsem si to užil. Jsou velmi talentovaní," pochvaloval si německý rekordman myšlenku kempu. Je potřeba, aby malé děti měly kontakt se staršími hráči. Aby viděly, že opravdu existujeme a že to opravdu mohou někam dotáhnout," vysvětlila Havelková.

Děti přítomnost volejbalových hvězd motivovala do dalších let."Mým snem je hrát v Itálii, v nejlepší lize na světě. Takže to motivace je a určitě mi to pomůže, " chválila kemp Katrin Trebichavská, jedna z účastnic kempu. 


Hlavní zprávy