Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Golf Time

Prostějov i bez kouče Čady zdolal KP Brno

Praha - I bez trenéra Miroslava Čady a kapitánky Solange Soaresové zvládly volejbalistky Prostějova zápas předposledního kola extraligy s KP Brno, které na jeho palubovce porazily 3:0. Obhájkyně titulu vyhrály i pětadvacáté utkání v soutěži. Prostějov vedl v moravském derby na půdě třetího týmu tabulky asistent Ľubomír Petráš. Hlavní kouč Čada a Soaresová jsou od začátku týdne na stáži v Brazílii.

Prostějovské volejbalistky
zdroj: ČTK autor: Luděk Peřina

Posledním účastníkem play off se stal Šternberk, který otočil nepříznivý vývoj v tie-breaku s Přerovem a po vítězství 3:2 vystřídal na třetím místě skupiny o 6. až 10. místo Ostravu. Ta podlehla ve svém posledním utkání doma Frýdku-Místku 0:3 a čeká ji baráž. 

V pražském derby snadno potvrdil roli favorita Olymp, který zvítězil na hřišti Slavie 3:0. Maximem domácích hráček, které působily v duelu s druhým týmem tabulky odevzdaně, bylo 18 bodů ve druhém setu.

"Podaly jsme snad nejhorší výkon v sezoně," řekla kapitánka Slavie Leona Neumannová. "Utkání ovlivnil náš špatný příjem, kvůli kterému jsme se nemohli po celou dobu utkání dostat do tempa," uvedl kouč poraženého celku Jiří Vojík.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy