Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól měsíce

Nizozemky oplatily porážku českým volejbalistkám

Svitavy - České volejbalistky po úterním vítězství prohrály dnes ve Svitavách ve druhém přípravném utkání před mistrovstvím Evropy s Nizozemskem 1:3. Na rozdíl od břeclavského duelu nastoupily nizozemské volejbalistky ve své nejsilnější sestavě. Přesto s výjimkou prvního setu držely české hráčky se soupeřem krok, doplatily však na chyby. Zbývající vzájemné utkání je na programu ve čtvrtek od 17:00 v Brně.

Volejbal
zdroj: ČT24 autor: ČT24

V úvodu se dostával český tým do tempa velmi pomalu a nestačil zejména v obraně na síti. "Měli jsme v naší hře hodně chyb, kterých se normálně nedopouštíme. Zřejmě se na hráčkách projevil náročný fyzický program přípravy v minulých dvou týdnech a chybí nám zatím herní vyladění," poznamenal kouč českých volejbalistek Jiří Šiller.

Ve druhé sadě už české volejbalistky zlepšily podání i útok a dokázaly stav zápasu vyrovnat. V koncovkách dalších dvou setů ale doplatily na kostrbatou hru v obraně. "Zbytečné chyby nás stály vítězství. Ale navzdory porážce byl zápas velmi dobrý a bojovný," dodal Šiller.

 

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy