Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
SP Itálie

Liberecké volejbalistky v Lize mistryň narazily i v Istanbulu

Třetí zápas, třetí porážka a stále bez vyhraného setu. Libereckým volejbalistkám se ve skupině Ligy mistryň, kterou hrají vůbec poprvé, zatím nedaří. Prohrály i třetí zápas, v němž tentokrát v Istanbulu podlehly celku Thy 0:3 po setech 18:25, 15:25 a 22:25, když soupeřky trápily jen v posledním setu. 

Je nám líto, video expirovalo.
Liberecké volejbalistky v Lize mistryň narazily i v Istanbulu

Hráčky Dukly slavily po bloku první bod utkání, ale o vedení rychle přišly. Horší příjem vedl k nízké úspěšnosti útoku a podáním rozhodily obranu Istanbulu jen výjimečně. První set rozhodla šňůra šesti bodů Istanbulu na 15:7 a ve druhé sadě už domácí hráčky jasně dominovaly.

Na začátku třetího dějství se podařilo vedoucímu celku extraligy odskočit do dvoubodového náskoku 4:2. Dukla vedla ještě 14:13, pak ale ztratila čtyři míče po sobě. "I když to je těžký, pojďte do toho," říkal trenér Libor Gálík o pauze, ale jeho svěřenkyně se už na soupeřky nedotáhly.

V předešlých zápasech prohrály volejbalistky Liberce 0:3 v Moskvě s Dynamem i doma s Novarou. Odvety začne Dukla 20. ledna v Itálii a poté bude hrát dvakrát pod Ještědem - 2. února přivítá Dynamo Moskva a 15. února zakončí vystoupení v soutěži s Istanbulem.

Volejbalová Liga mistryň - 3. kolo:

Skupina C:

THY Istanbul - Dukla Liberec 3:0 (18, 15, 22)
Rozhodčí: Medviď (Ukr.), Bensimon (Izr.). Čas: 72 min. Diváci: 200.

Sestava Liberce: Nová, Nečasová, Skrypaková, Kojdová, Kohoutová, Kvapilová, libero Kolářová - Ovečková, Blažková. Trenér: Gálík.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články