Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MS 2019 Nizozemsko

Liberec těsně prohrál v osmifinále s Ravennou

Liberec – Volejbalisté Dukly Liberec potrápili v prvním osmifinále Vyzývacího poháru Ravennu, ale pětisetovou bitvu s věhlasným italským klubem do vítězného konce před domácím publikem nedotáhli. Odveta se v hale šestého týmu italské Serie A1 uskuteční za týden.

Liberečtí volejbalisté
zdroj: ČTK autor: Luděk Ovesný

Lídr české extraligy nastoupil k pohárovému utkání po bezmála čtyřtýdenní zápasové pauze, která se však na jeho výkonu nepodepsala. Naopak trenér Michal Nekola hodnotil zápas jako velice vydařený.

"Odehráli jsme výborné utkání, museli jsme jít do rizika, protože soupeř je hodně kvalitní. Servis jsme dost kazili, ale dali i hodně es, slušně jsme útočili a udrželi laťku velice vysoko. Škoda, že nám v tie-breaku ujeli na 7:3. To mě mrzí, že jsme to nedotáhli," řekl trenér Nekola. Ve čtvrtek odehrají první osmifinále stejné soutěže volejbalisté Zlína, kteří doma hostí řecký klub Ethnikos Alexandrupolis.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih a ohlasy z utkání Liberec - Ravenna

Úvodní zápas osmifinále Vyzývacího poháru volejbalistů

Dukla Liberec - CMC Ravenna 2:3 (19, -19, -22, 23, -12)

Nejvíce bodů: Patucha 23, Staněk 16, Leikep 15, Kriško 13 - Buiatti Zanatta a Čebulj po 17, Cester 13. Rozhodčí: Richardt (Niz.), Janik (Pol.). Čas: 127 min. Odveta v Itálii se hraje 21. ledna. 

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy