World Athletics Continental Tour Gold 2024

Liberec se dotáhl na Jihostroj, Kladno získalo dva body v Ostravě

Volejbalisté Liberce udrželi extraligovou neporazitelnost i v sedmém kole a po výhře 3:0 v Benátkách nad Jizerou jsou v tabulce druzí za rovněž bezchybnými Českými Budějovicemi. Jihočeši zatím neztratili ani set. Třetí Kladno vybojovalo pětisetovou výhru v Ostravě.

Liberečtí volejbalisté
zdroj: ČTK autor: Radek Petrášek

Liberec hrál s Benátkami vyrovnanou partii jen v úvodním setu, který získal 25:20, v dalších sadách soupeř uhrál jen 14 a 15 bodů.

Kladno muselo v Ostravě dotahovat manko 0:2. Obrat po dramatické koncovce čtvrté sady, kterou Středočeši získali 27:25, pak dokonalo v tie-breaku výhrou 15:12.