Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól týdne

Karlovarsko drželo krok, ale nakonec Modeně podlehlo 0:3 na sety

Volejbalisté Karlovarska měli v Lize mistrů v italské Modeně blízko k zisku premiérové sady v soutěži, ale nakonec v Itálii prohráli 24:26, 22:25 a 17:25. Západočeši si ve skupině B připsali třetí porážku 0:3. Ve čtvrtém utkání se Západočeši představí 31. ledna na palubovce neporaženého favorita skupiny, celku Lube Civitanova.

Volejbalisté Karlovarska
zdroj: ČTK autor: Kubeš Slavomír

Český mistr v první sadě prohrával 5:8, ale dokázal skóre otočit a vedl 11:9. Modena srovnala a vyrovnaný stav vydržel do koncovky. Karlovarsko vedlo 22:21, ale v závěru bylo proti i video, které si vyžádal kouč Jiří Novák. Záběr ukázal míč na lajně ve prospěch Modeny na 22:23 a druhý setbol domácích rozhodl.

I ve druhé sadě ještě dokázali hráči Karlovarska favorita zlobit. Doháněli čtyřbodovou ztrátu a v koncovce domácí vystrašili, když snížili z 18:23 na 21:23. Přispěl k tomu smečí i devatenáctiletý Vašina, který byl s jedenácti body nejčastěji bodujícím hráčem Karlovarska. Třetí set už měl jasný průběh a zápas ukončil svým dvacátým bodem nejvíce skórující hráč utkání, smečař Pinali.

Je nám líto, video expirovalo.
Karlovarsko nezvládlo koncovky setů s Modenou

Modena - Karlovarsko 3:0 (24, 22, 17)

Rozhodčí: Vinaljev (Bulh.), Murulo (Est.). Čas: 78 min. Diváci: 3500.

Sestava a body Karlovarska: Vašina 11, Patočka 7, Penrose 7, Zmrhal 9, Beer 2, Van Haarlem 1, libero Pfeffer - Rejlek, Hudeček, M. Džavoronok, O'Dea 3, Houda. Trenér: Novák.

Nejvíce bodů Modeny: Pinali 20, Urnaut 10, Van der Ent 9.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy