Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Jihostroj přišel o kapitána, ale připsal si cennou výhru nad Karlovarskem

Po devíti zápasech skončila vítězná série volejbalistů Karlovarska v extralize. Vedoucí tým soutěže prohrál v dohrávce 7. kola na palubovce svého nejbližšího soupeře Českých Budějovic 1:3. Jihostroj snížil ztrátu na první místo na tři body a má zápas k dobru.

Radek Mach se zranil v zápase proti Karlovarsku
zdroj: ČTK autor: Václav Pancer

České Budějovice si připsaly cennou výhru, i když se jim v závěru druhého setu zranil kapitán Radek Mach, který utrpěl zřejmě výron v kotníku.

"Dokázali jsme zastavit rozjeté Karlovarsko, zápas hodnotím velmi kladně. Mrzí mě akorát zranění Radka Macha," řekl kouč vítězů René Dvořák.

Je nám líto, video expirovalo.
Duel nejlepších týmů ligy ovládli volejbalisté Českých Budějovic

"Instrukce na podání byly ve třetím setu vyzkoušet na příjmu libero. Ondrovič má plachtící servis velmi kvalitní a úplně ho rozhodil. My jsme soupeře přetlačili, díky servisu se nám to povedlo," dodal.

Jihostroj oplatil soupeři jedenáct dní starou porážku 1:3 ze západu Čech. "Věděli jsme, že budou tlačit servisem, ale že nás rozbijou plachtícím podáním, to jsem nečekal. Ve třetím setu jsme měli chaos na příjmu a ve čtvrtém setu už nám ujeli," konstatoval trenér Karlovarska Jiří Novák.

České Budějovice - Karlovarsko 3:1 (19, -20, 20, 14)

Nejvíce bodů: Michálek, Ondrovič a Stoilovič po 14 - Wiese 14, Indra 11, Wilson 9.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy