Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Volejbalový magazín

Hermannová se Slukovou prošly v Gstaadu do play-off

Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková si na prestižním klání v Gstaadu zajistily postup do play-off. Druhý ženský pár Kristýna Hoidarová Kolocová a Michala Kvapilová a české mužské jedničky Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem budou po porážce na úvod bojovat ve čtvrtek o udržení v turnaji.

Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová
zdroj: ČTK autor: Jaroslav Ožana

Nasazené pětky Hermannová, Sluková ve Švýcarsku porazily 21:19 a 21:17 slovenskou dvojici Natália Dubovcová, Andrea Štrbová. "Mákly jsme si ale pořádně. Kouči na obou stranách museli z těch krásných zákroků a z množství chyb ve švýcarském zákeřném větru určitě chvílemi šedivět," uvedly české beachvolejbalistky.

O vítězství ve skupině E a tím i přímý postup do osmifinále se vítězky červnového turnaje v Ostravě utkají s americkou dvojicí Nicole Branaghová a trojnásobná olympijská šampionka Kerri Walshová Jenningsová.

Ve skupině B podlehly Kolocová s Kvapilovou 0:2 na sety domácímu duu Nina Betschartová, Tanja Hüberliová. Perušič se Schweinerem zase stejným skóre nestačili na Poláky Michala Bryla a Grzegorze Fijalka.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy