Favorizované celky Prostějova či Olomouce neměly slitování

Praha - Čtvrtfinále play-off volejbalistek začalo výhrami favorizovaných týmů. Mistrovský Prostějov, Olomouc i Ostrava zvítězily hladce ve třech setech, pražský Olymp si v nejvyrovnanějším duelu poradil s KP Brno 3:1.

Radost volejbalistek Olomouce
zdroj: ČTK autor: Šálek Václav

Hráčky Přerova, Šternberku i Frýdku-Místku nedosáhly ani v jednom setu na 20 uhraných bodů. Brňanky v Praze prohrály dlouhou úvodní sadu 29:31, zápas pak dokázaly ještě zdramatizovat ziskem třetího setu, ale o první čtvrtfinálové vítězství Olymp nepřipravily.

Druhé zápasy se hrají v neděli ve stejných halách jako nyní. K postupu do semifinále týmy potřebují tři vítězství.