Následuje
Technology Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

České volejbalistky sice měly proti Běloruskám problémy, nakonec si ale v přípravě poradily

Jablonec – České volejbalistky porazily ve druhém ze tří přípravných zápasů před kvalifikací mistrovství světa Bělorusko 3:1. Na rozdíl od středečního hladkého vítězství českého týmu kladly Bělorusky v Jablonci nad Nisou mnohem větší odpor. První sadu vyhrály 25:23, v dalších třech už české volejbalistky zvládly lépe koncovky a zvítězily 25:20, 25:19 a 28:26.

Češky v přípravě před kvalifikací MS porazily Bělorusko

Po dohodě obou trenérů se ještě odehrál v rámci tréninku další set, který skončil výhrou českých volejbalistek 25:14. "Vyzkoušeli jsme si další varianty. Bělorusko je kvalitním protivníkem pro přípravu, splňuje naše představy. V určitých fázích zápasu jsme dělali nevynucené chyby, postrádali jsme důraz v obraně v poli," uvedl trenér českých volejbalistek Zdeněk Pommer.

Závěrečné třetí přípravné utkání je na programu v pátek od 16:30 opět v Jablonci. Kvalifikaci mistrovství světa odehrají české reprezentantky příští týden ve Varšavě.

ČR - Bělorusko 3:1 (-23, 20, 19, 26)

Sestava ČR: Smutná, Havlíčková, Kossányiová, Mlejnková, Strušková, Purchartová, libero Dostálová - Vincourová, Toufarová, P. Kojdová, Kohoutová, Bednářová, libero Kovářová. Trenér: Pommer.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy