BBV po 25 letech

Bez jediného zaváhání. Karlovarsko v první polovině sezony přemožitele nenalezlo

Bezchybná polovina sezony. Volejbalisté Karlovarska, obhájci loňského titulu, v letošní sezoně ještě nepoznali chuť porážky. S poslední Ostravou si poradili s přehledem 3:0.

Volejbalisté Karlovarska se radují ze zisku bodu
zdroj: facebook.com/VK ČEZ Karlovarsko

Karlovarsko ve středu opět přepne na Ligu mistrů a s belgickým Menenem se utká o první body. Dnes si s Ostravou poradili Západočeši za 66 minut, dosud nejhoršímu celku sezony dovolili v setu maximálně 17 bodů.

Liberecký tým, oslabený o zraněného blokaře Šimona Krajčoviče, se dnes opíral o kubánského smečaře Diase Nivalda, autora 19 bodů. Kladnu navíc chybělo libero Tomáš Kunc. „Myslím však, že za naši porážku nemůže přihrávka, ale horší útok, který se tolik nedokázal prosazovat proti vysokým hráčům soupeře. S bodovkami jsme se trošku prali,“ řekl Deníku kladenský asistent Tomáš Samsely.

Před Kladno se dostali pražští Lvi po výhře 3:1 v Brně. Osmou výhru v řadě přidali volejbalisté Českých Budějovic, třetí tým tabulky ale v Příbrami nečekaně ztratil bod po výhře 3:2.