Následuje
Volejbalový magazín

V Bosně chtěli Ronalda znervóznit skandováním "Messi"

Praha - Před pátečním barážovým utkáním Portugalska proti Bosně a Hercegovině se domácí pokusili portugalskou reprezentaci rozhodit ještě před zápasem. Po vystoupení z letadla do letištní haly si totiž portugalské hvězdy včetně Naniho, Meirelese či Ronalda vyslechly hlasité skandování dalšího známého fotbalisty, Argentince Messiho. Zda se plán vyvedl, není jasné, Portugalsko remizovalo v Bosně 0:0 a o postupujícím rozhodne až odveta na Estádiu Nacional.

Příjezd fotbalistů Portugalska
zdroj: Youtube.com

Provokace pokračovaly i na následujícím tréninku, kde už Ronaldo neudržel nervy na uzdě a podle deníku Marca ukázal fanouškům zdvižený prostředníček. "Každý o mně mluví špatně, ale proč lidé nekritizují také ty, kteří mi neustále svítili laserem do očí," řekl Ronaldo. "Nelíbilo se mi jejich chování, proto jsem reagoval, jak jsem reagoval," dodal.

Nadávky si musel Ronaldo vyslechnout i při zápase, ze kterého si Portugalci odvezli do úterní domácí odvety bezbrankovou remízu. Bývalý útočník Manchesteru United však tentokrát zachoval chladnou hlavu. "Musel jsem být v klidu, protože kdybych se nechal vyprovokovat, mohl bych dostat kartu," prohlásil Ronaldo.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy