Následuje
Paralympijský magazín

Výhra přiblíží či zajistí semifinále. Plíšková se postaví Muguruzaové

Pokud v druhém utkání na Turnaji mistrů zvítězí, může si Karolína Plíšková v Singapuru zajistit semifinále. Světová trojka si na úvod závěrečného šampionátu hladce poradila s Venus Williamsovou, tentokrát na ni čeká Španělka Garbiňe Muguruzaová. Jistotu postupu ale Plíšková nemusí mít ani po druhém utkání. Zápas sledujte v 15:00 v on-line textovém přenosu na ctsport.cz.

Karolína Plíšková
zdroj: REUTERS autor: Edgar Su

Američanka a Lotyška budou hrát od 13:30 SELČ. Pokud vyhraje zkušená Williamsová, Plíškové jakákoliv výhra zaručí postup z prvního místa ve skupině. Pokud by zvítězila Ostapenková ve třech setech, musela by pak Plíšková zvítězit bez ztráty setu, aby měla jisté semifinále. Všechny ostatní varianty znamenají, že se o jejím postupu, či vyřazení rozhodne ve čtvrtek.

Wimbledonskou šampionku a aktuální světovou dvojku Muguruzaovou Plíšková porazila v šesti z dosavadních osmi vzájemných utkáních. Loni ji zdolala ve skupině v Singapuru, letos přidala výhry ve Fed Cupu a v Indian Wells, ale naposledy v Cincinnati prohrála. "V poslední době šla hodně nahoru, daří se jí. Všechny naše zápasy byly těžké," řekla Plíšková na její adresu před turnajem.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy